Dnes je Sobota, 20. července 2024   04:52:54Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav.   Dle příjmenáře: Tuček

Minikalendář
Minulý měsícČerc 2024Příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Dnes
Spřátelené organizace
MO ČRS Mladá Boleslav
MO ČRS Mnichovo Hradiště
MO ČRS Bakov nad Jizerou
MO ČRS Benátky nad Jizerou
6.základní škola: Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
1.PTS Táborník Mladá Boleslav
Mateřská škola Březinka
Skautské středisko Svornost
Partneři
Středočeský kraj
Český rybářský svaz
ČRS - Středočeský územní svaz
MÚ Bělá pod Bezdězem
MS Polygrafie s.r.o.
CITY-MB, s.r.o.
ATMOS
Rybářské potřeby Křepelka
Rybářské potřeby U pytláka
Tom Crystal
Spřátelené weby
Nachytáno s Kaudíkem
Rybářské závody
Stále na rybách - ryby a rybaření
Rybaření ve Španělsku
Rybářský žebříček

Aktuality z naší místní organizace


Dětský rybářský závod 2024 se vydařil

undefined

 I přes nepřízeň počasí se v Bělé pod Bezdězem konal úspěšný rybářský závod pro děti do 15 let. Celkem 84 mladých rybářů ukázalo své dovednosti a odhodlání. Každý úlovek byl zapsán a oceněn. Na každého z nich čekala cena dle jeho výběru a prvních 10 míst navíc získalo diplom. Tento závod ukázal, že rybaření je sport pro každého. Děkujeme všem závodníkům za jejich účast a těšíme se na další ročník! Také děkujeme všem sponzorům a přátelům, kteří podporují mladé rybáře. Zvláštní poděkování patří SÚS, městu Bělá pod Bezdězem a sponzorům z řad našich členů MO.

1. místo: Jan Hýbner s 1881 body

2. místo: Jan Daňhel s 1512 body

3. místo: Rozálie Tošovská s 1302 body 

Podívejte se do naší fotogalerie ZDE.                                                            Celková výsledková listina ZDE.

 Brigýdní činnost v počátkem roku 2024

undefined   Měsíc duben každoročně je ve znamení brigádní činnosti na našem revíru 411 005, podrevír 1. Jedná se již tradičně o úpravu terénu, hrabání listí, úpravu a opravu břehů. Vedoucí brigád z řad členů výboru a dozorčí komise jsou obeznámeni s rozsahem prací, které je nutné vykonat. V posledním brigádním termínu je za asistence hasičů vždy provedena likvidace suchého dřeva a větví, které v jarním období je nutné zlikvidovat. Revír je tak připraven na nadcházející závody a rybářskou sezónu. Děkujeme všem účastníkům, kteří přiložili ruku k dílu a přejeme všem návštěvníkům našeho revíru příjemný pobyt a rybářskou pohodu. Podívejte se do naší fotogalerie Zde, kde jsme uveřejnili pár záběrů.


POZOR ZMĚNA VE VÝDEJI POVOLENEK

Poslední termín výdeje povolenek a členských známek se uskuteční dne 27. dubna 2024 od 10:00 do 12:00 hodin. Původně uveřejněný termín 02. května 2024 od 16:00 hodin je ZRUŠEN bez náhrady.

Kdo nebude mít uhrazené členské příspěvky po datu  27. dubna 2024, tomu členství v ČRS v souladu se Stanovami zanikne!!!  Členská schůze bělských rybářů proběhla úspěšně 

undefined

Členská schůze rybářů z Bělé pod Bezdězem proběhla dne 9. března 2024 od 14:00 hodin tentokrát netradičně v klubovně místní organizace. Důvod je prostý. Dlouhodobě značná neúčast na společných akcích a zájem našich členů jednou ročně se sejít na členské schůzi, kde se mohou dozvědět co se děje nového u nás v organizaci, ale také ve svazu vedl váš výbor k razantnímu rozhodnutí. V minulosti se konala členská schůze v bělské Sokolovně, kde pronájem sálu a občerstvení znamenalo nezanedbatelný finanční náklad. Příprava projekce rovněž byla časově náročná a ve výsledku se sešlo pouze do 30 členů naší organizace. A to máme přes 450 registrovaných členů.

Takže rozhodnutí na zasedání výboru v měsíci únoru bylo jednoznačné a potvrdilo se to následně. Celkový počet dle prezenční listiny se zastavil na celkovém počtu 29 přítomných. Vešli jsme se do klubovny a bylo ještě místo volné pro dalších 5 až 7 členů.

Vše proběhlo na jedničku a celkový dojem byl nad míru uspokojivý. Ze zasedání místních rybářů jsme také pořídili pár záběrů, které naleznete v sekci fotogalerie - odkaz ZDE a dále zápis a usnesení naleznete v sekci Zápisy z členských schůzí Zde: Zápis z členské schůze a usnesená Zde: Usnesení z členské schůze.


Dopis od výboru MO již nečekejte

Vážení přátelé, tak začínal dopis, který vždy naši členi dostávali do poštovních schránek koncem roku. Dopis obsahoval tři základní dokumenty. V tom prvním Vás výbor MO oslovoval a informoval o tom, do kdy máte odevzdat povolenku k lovu ryb (a v minulosti sumarizaci úlovků), dále "Rozpis poplatků" na následný rok, "Ceny povolenek", cenu brigádní hodiny a počet předepsaných hodin. Dále tento dokument obsahoval důležitý termín, do kdy je nutné uhradit členský poplatek a v neposlední řadě také informaci o termínu konání členské schůze. Následný zasílaný dokument informoval naše členy o termínu brigád a konání rybářských závodů na našem revíru Slon. Tomu je již konec. Tak rozhodla členská schůze v tomto roce a není se ani čemu divit. Vysoké náklady na tisk, obálky a známku za doručení se ekonomicky již nevyplácí v době, kdy máme funkční web, nástěnky a spoustu dalších možností, jak levněji informovat naše členy. Snad tomu napomůže do budoucna také RIS, který v roce 2024 naše organizace bude využívat, tak jako další organizace.

Přesto formu sdělení do budoucna zachováme, včetně možnosti si dokumenty vytisknout v obvyklém formátu a pro ty zájemce, kteří tak učinit nemohou, bude v omezeném množství "Termínový kalendář" v klubovně a na ČS připraven k vyzvednutí.

Výbor Vám přeje hodně zdraví a spokojenosti do konce tohoto roku a v tom následujícím štěstí, pohodu, zdraví a bohaté úlovky. Ať se daří.

Oslovení členů

Termínový kalendář na rok 2024

Termíny výdejů povolenek pro rok 2024 - Pozor změny ve výdejích

Po kliknutí na odkaz se vám stáhne dokument ve formátu PDF


Dětský rybářský závod 2023 Bělá pod Bezdězem

undefined

   Rybník Slon v Bělé pod Bezdězem opět ožil mladými rybáři, kterých se dne 3. června 2023 sjelo celkem 72 různého věku do 15 let a to nejen z okolí Bělé pod Bezdězem, ale také Mladoboleslavska a dokonce k nám zavítali závodníci z Prahy, Štětí nebo Bechova. Nádherné počasí od samého rána, perfektně připravené zázemí, nádherné a bohaté ceny pro každého registrovaného, kterým dominovali krásné poháry, které do tohoto tradičního závodu věnoval náš Středočeský územní svaz.

   Děti v průběhu závodu lovily různou technikou na různou návnadu a nástrahu, někdo s větším a někdo s menším úspěchem. Za bedlivého dozoru rodičů a sem tam také pomoci, se svým lovícím dětem (obzvlášť tem nejmenším) snažili připravit perfektní podmínky pro lov a leckde přispět také radou. Té se také hojně dostávalo od rozhodčích těm dětem, které zrovna rybářskému kouzlu doposud nepropadli a stále se hledají v této volnočasové aktivitě. 
   Při závodech se počítal 1 cm ulovené ryby za 1 bod a děti lovily převážně bílou rybu, povedlo se jim však ulovit i dva kusy nádherného kapra přesahující délku 70 cm.
Vyhodnocení závodu se závěrem ujal náš předseda př. Hýbner za doprovodu starostky města Bělá pod Bezdězem Jitky Tošovské. Poděkoval všem organizátorům této akce, městu Bělé pod Bezdězem a všem sponzorům.

   Vyhodnocení závodu se závěrem ujal náš předseda př. Hýbner za doprovodu starostky města Bělá pod Bezdězem Jitky Tošovské. Poděkoval všem organizátorům této akce, městu Bělé pod Bezdězem a všem sponzorům.
První tři pohárové místa závodu:
                                               1. místo Jan Hýbner s 807 body
                                               2. místo Rozálie Tošovská s 674 body
                                               3. místo Petr Olbrich ml. s 478 body
Pro 4 až 10 místo (viz výsledková listina ZDE) pořadatel předal mimo nádherných cen také diplom a ostatní závodníci si postupně dle pořadí vybrali cenu dle vlastního výběru.
Závěrem do dodat…. Závod se povedl, počasí vyšlo, ohlas od dětí a jejich doprovodu kladný o čemž svědčí pořízené záběry ve fotogalerii (přes 100 snímků) a v současnosti se pracuje ještě na krátkém videu z předání cen. Děkujeme všem.


Místní rybářské závody 2023

undefined

    V sobotu 20. května 2023 se uskutečnil v Bělé pod Bezdězem místní rybářský závod zdejších rybářů. Rybářské klání doprovázelo nádherné slunné počasí od ranních hodin. Závodu na rybníku Slon se celkem účastnilo 27 lovících a jako vždy bylo zázemí připraveno na jedničku. Škoda jen, že se rok od roku účastní tohoto tradičního závodu čím dál méně našich členů.
A kdo obsadil přední příčky?
                               1. místo s 13 000 body obsadil př. Jakub Tošovský
                               2. místo s 5 850 body obsadil př. Milan Daňhel
                               3. místo s 3 035 body obsadil př. Jaroslav Lachký
                               4. místo s 2 750 body obsadil př. Marek Braslavec
                               5. místo s 2 465 body obsadil př. Jan Daňhel
 
Výsledkovou listinu naleznete ZDE.
 
   Děkujeme všem, kteří přispěli formou dobrovolného startovného a také těm co svou cenu věnovali pro děti do dalšího závodu. V neposlední řadě děkujeme všem sponzorům a našemu kiosku za kvalitní občerstvení po celou dobu konání závodu.
   Podívejte se do naší fotogalerie, ve které naleznete pár zajímavých záběrů z této akce.

Jaké akce nás ještě čekají?

    Již 3. června proběhne na rybníku Slon „Dětský rybářský závod“ a pořadatelé se již dnes připravují na tuto prestižní akci. Tímto zveme všechny děti a jejich doprovod do nádherného prostředí a příjemně strávený den. Cenu máme pro každého registrovaného soutěžícího.


Na okolí revíru Slon je radost pohlédnout

 Rybáři z Bělé pod Bezdězem opět měsíc duben tak jako každoročně věnovali úklidu a vylepšení jak vlastních pozemků, tak i těch městských, které využívá veřejnost pro volnočasové aktivity a procházky. Opět se jednalo především o úklid spadaného listí, nepořádku, úpravě terénu a podobně. Tento rok došlo také na opravu (výdřevu) břehů a zpevnění parkoviště a cest kolem rybníku Slon.

   Již několik let se projevuje stejný trend – nezájem přiložit ruku k dílu a raději si svou brigádní povinnost uhradí a jen hrstka členů výboru a členům kontrolní komise pomohou udržovat nádherné prostředí a zázemí bělských rybářů.
   Celkově bylo odpracováno v rámci osmi vyhlášených termínů dle prezenčních listin 309 hodin a dozajista se v průběhu roku najde spousta práce, kterou jak tomu bylo i v minulosti přidělí zájemcům náš hospodář přítel Marek Braslavec. 

Podívejte se na pár záběrů v naší fotogalerii jak je revír Slon připraven pro veřejnost a rybáře. 


Bělští rybáři a jarní násada do revíru Slon

undefined   Jarní měsíce jsou ve znamení zvýšené aktivity nejen probouzející se přírody a živočichů, ale také zvýšenou činnost těch, kteří se starají o naše revíry a bohatou obsádku v našich revírech. Každoročně se snaží bělští rybáři nasazovat zejména do rybníku Slon nádherné a zdravé ryby. Nejinak tomu bylo také letos. Bělští rybáři se snaží dlouhodobě nasazovat větší počty ryb do našich revírů, aby uspokojili poptávku rybářů, kteří zavítají na náš nádherný revír.
   Nadále tak pokračuje snaha i přes zvýšené náklady na násadu udržet dlouholetý trend kvalitně zarybněného revíru v Bělé pod Bezděze.

Přinášíme vám ucelený přehled všeho co do dnešního dne bylo vysazeno:
17. března 2023 - Zarybnění revíru Slon kaprem o celkové váze 370 kg. Jednalo se o dotaci ze SÚS.
17. března 2023 - Zarybnění revíru Slon štikou o celkové váze 31 kg. Jednalo se rovněž o dotaci ze SÚS.
24. března 2023 - Zarybnění revíru Slon kaprem o celkové váze 1300 kg (průměrná cena 1 kusu se pohybovala okolo 3 kg). Zarybnění dle „Zarybňovacího plánu“
13. dubna 2023 - Zarybnění revíru Slon štikou o celkové váze 96 kg (průměrná cena 1 kusu se pohybovala okolo 0,5 kg). Jednalo se o vícezarybnění.
Kontrolní komise byla vždy přítomna u násady a o zdravotním stavu a množství byl pořízen zápis a fotodokumentace, který je uveřejněna v naší fotogalerii Zde.
Přejeme vám pěknou rybářskou sezónu a rovněž zveme naše členy na místní závody a následně na dětské rybářské závody, které v tomto roce pořádáme. 


 Zasílání podkladů na web www.crs-sus.cz

   Středočeský územní svaz ČRS uveřejnil informaci pro případné zájemce z řad našich členů, jakým způsobem lze zasílat příspěvky (podklady) k uveřejnění na stránkách SÚS. Jedná se o vcelku podrobný návod co vše musí taková informace obsahovat a v šesti bodech vám návod napoví jak například zasílat fotografie a text, který chcete uveřejnit.
Více se dozvíte z následujícího manuálu Zde:  

Výbor zveřejnil akce na rok 2023

   Tak, jako každý rok i letos výbor naší MO připravil termíny činnosti a akcí na následující kalendářní rok. Letos se bude poprvé snažit výbor odeslat elektronický dopis těm členům u kterých evidujeme elektronickou adresu. U zbytku členů bude zaslán klasickou sestou do schránky (dopis), nebo bude předán osobně pověřenými členy výboru. Plné znění také naleznete na nástěnkách naší organizace u rybníku Slon a ve městě.

   Již dnes Vám přinášíme obsah dopisu, to pro případ, že k někomu nedorazí. Pokud se tak stane, oznamte nám to prosím při platbě členských známek. Je docela možné, že Vaše současná adresa neodpovídá tomu, co jste nám nahlásili počátkem roku při výdeji a může tak vzniknout problém také při následném výdeji povolenek, kdy budete mít na povolence jinou adresu, než skutečně máte.

Více se dozvíte Zde: 


KONFERENCE 2022: Předsedou SÚS byl zvolen DUŠAN HÝBNER!
undefined

   Předsedou Středočeského územního svazu byl na další čtyřleté období zvolen DUŠAN HÝBNER, který získal 76 hlasů, dva delegáti se zdrželi (jedním z nich byl kandidát).

Velká gratulace staronovému předsedovi našeho územního svazu od řadových členů, ale také od členů našeho výboru a členů dozorčí komise ČRS místní organizace Bělá pod Bezdězem.

Přečtěte si více na stránkách SÚS, jaké jsou hlavní cíle nově zvoleného předsedy a jeho týmu směrem k místním organizacím, výrobě násad a zarybňování, k mládeži, sportu, handicapovaným rybářům, dotacím, ekonomice a také Radě ČRS. Více se dozvíte Zde.

Další gratulaci vyslovujeme panu Ing. Miroslavu Neumanovi (jednatel naší místní organizace), který byl zvolen na konferenci do funkce předsedy dozorčí komise SÚS. O prvním zasedání celého nově zvoleného výboru SÚS si můžete přečíst Zde.

Přejeme nejen výše zmíněným funkcionářům, ale celému týmu našeho ÚS pevné nervy a trpělivost do dalšího funkčního období.


Velmi vydařený dětský rybářský závod

undefined
   Bělští rybáři opět dokazují, že práci s dětmi umí a jsou schopni přilákat na akce, které pořádají velké množství dětí. Bylo tomu také tak dne 4. července 2022, kdy se uskutečnil tradiční závod pro dětské rybáře a nerybáře.  Pořadatelé odhadovali účast kolem 70-ti dětí a konečné číslo se před zahájení závodu zastavilo na startovním čísle 80 registrovaných závodníku do 15-ti let věku, což pořadatele překvapilo. Pokud se ohlédneme zpět do minulosti, tak se jedná o takřka stejnou návštěvnost mladých zájemců o sportovní rybolov a v některých ročnících byla pokořena hranice sta registrovaných závodníků. Tradičně také platilo to, že každý registrovaný závodní i bez úlovku si odnesl nějakou tu cenu dle vlastního výběru.
   Než ovšem došlo k vyhlášení výsledků závodu a předání pohárů a medailí, bylo ještě slavnostně předáno dětem z DRK Bělá pod Bezdězem povolení k lovu a pasování do cechu rybářského. Celkem se jednalo o 18 absolventů. Následně došlo k vyhlášení výsledků, předání diplomů, pohárů a medailí za první tři místa a společné fotografování.
   Závod se opět vydařil, počasí přálo a děti o přestávce si vychutnali dobrou svačinu. Děkujeme všem sponzorům, pořadatelům a příznivcům těchto tradičních dětských rybářských závodů. Podívejte se do naší fotogalerie Zde na spoustu záběrů z průběhu závodu a předání cen.
Výsledkovou listinu naleznete Zde.
Podávejte se také na stránky SÚS co píší o tomto závodě. Více čtěte Zde

 

Zájem o brigády stále klesá

   Máme za sebou takřka polovinu termínů brigádní činnosti a jak se zdá zájem z řad našich členů podílet se na společné údržbě našich revírů a okolních ploch je rok od roku menši. Doby, kdy na prvních brigádních termínech se sešlo přes dvacet brigádníků jsou asi nenávratně pryč a výbor poslední dobou řeší, jak dál naložit s vypsanými termíny každoroční brigádní činnosti naší organizace, kdy je na brigádě více členů výboru než řadových členů ochotných si odpracovat předepsaný počet brigádních hodin.

   Stejný trend pokračuje také letos. Doposud dle evidence, kterou evidují pověření vedoucí brigádní činnosti se k dnešnímu dni (9. 4. 2022) účastnilo prozatím pouhých 9 členů, nepočítaje členy výboru a samotné vedoucí brigádní činnosti.
   Přesto práce na úklidu přilehlých pozemků a zvelebení okolí rybníku Slon pokračují a dozajista bude revír připraven na lovnou sezónu a akce, které nás v tomto roce čekají. Doufáme, že na následné termíny se přihlásí více zájemců z řad našich členů a výboru zbude více času na jiné úkoly, které musí plnit.
Podívejte se do naší fotogalerie, jak práce postupují. Odkaz Zde.

Oznámení o změně termínu výdeje povolenek

Upozorňujeme, že z důvodu nemoci se přesouvá výdej povolenek z 9. 3. 2022 a náhradní termín výdeje dne 11. 3. 2022 od 16:00 do 18:00 hodin v klubovně MO.

Děkujeme za pochopení, Výbor MO

Členskou schůzí jsme ukončili rok 2021

undefined

Bělští rybáři na své členské schůzi, která byla zároveň volební dne 26. února 2022 v místní Sokolovně vyhodnotili mimo jiné jak lovnou sezónu roku 2021, tak si zvolili nové vedení a kontrolní orgán naší organizace.

 

   Dále proběhla také nominace do orgánů SÚS. Naše místní organizace podpořila kandidáta př. Dušana HÝBNERA na předsedu ČRS SÚS a př. Miroslava NEUMANA do dozorčí komise ČRS SÚS a odboru čistoty vod při ČRS SÚS.

   Již tradičně proběhlo také proškolení přítomných členů naší organizace, které bylo letos zaměřeno, jak vyplňovat nové úlovkové listy (formátu A4).

   Došlo také na předání svazových ocenění a gratulace jubilantů. Závěrem vystoupil místostarosta Bělé pod Bezdězem pan Jan Sýkora, který poděkoval za pozvání a ocenil místní rybáře za jejich práci a to nejen s mládeží, které se naše organizace věnuje dlouhodobě.

   Ubezpečil přítomné, že město nadále bude podporovat činnost naší místní organizace, čehož si vážíme.

Do fotogalerie jsme vložili pár záběrů z členské schůze (Odkaz ZDE) a v sekci "Věstník MO" - "Zápisy z členské schůze MO ČRS" postupně přidáváme jednotlivé zprávy funkcionářů a usnesení členské schůze 2022.

Rybářská klubovna je jako nová 

 Právě včas před zimním provozem proběhlo opětovné nastěhování do naší zrekonstruované klubovny. Stalo se tak ve dnech 2. a 3. září 2021.

   Od ranních hodin probíhal úklid místností, očištění uskladněného nábytku, výpočetní techniky a opětovné
nastěhování do klubovny všeho co budeme potřebovat na pondělní (4.10.2021 od 15:30 hodin) zahájení dětského rybářského kroužku za přítomnosti rodičů a středečnímu (6.10.2021 od 17:00 hodin) zasedání výboru a dozorčí komise.
   Celá modernizace naší klubovny, kterou máme v pronájmu od města Bělá pod Bezdězem zahrnovala položení nové podlahové dlažby, výměna osvětlení a oprava stropu. To proběhlo na náklady města, za což vedení městu Bělá pod Bezdězem velice děkujeme. V neposlední řadě proběhla výmalba prostor klubovny a výměna topného tělesa a části vybavení klubovny.
   Touto cestou je nutné poděkovat všem, kteří přiložili ruku k dílu a uspíšili termín opětovného uvedení do provozu.
   Tímto dnem mají rybáři důstojné prostředí pro administrativní činnost, jako jsou výdeje povolenek, zasedání výboru, kontrolní komise a v neposlední řadě děti z dětského rybářského kroužku také
zázemí ke studiu a trénování rybářských dovedností.

Podívejte se do fotogalerie, jaké prostory pro svou činnost máme. Odkaz Zde.


Bělští rybáři věnovali mateřské škole reflexní vesty

   Deset kusů reflexních vest pro děti se sloganem " Já taky budu jednou rybářem" věnovali rybáři z Místní organizace Bělá pod Bezdězem zdejší mateřské škole.
Vesty předali paní učitelce z mateřinky na náborové akci "Ve vodě nežijí jen vodníci".
Bělští rybáři jsou tak dalšími, kteří se aktivně zapojili do akce našeho odboru mládeže s názvem "Reflexní vesty do škol".

     


Dětský rybářský závod se opět vydařil

Konečně se děti dočkali svého již tradičního rybářského závodu v Bělé pod Bezdězem na rybníku Slon. Za dodržování zvýšených hygienických opatření se uskutečnil dne 5. června 2021 závod pro děti, kterých se registrovalo celkem 67 mladých závorníků do 15-ti let věku, což je velice slušný počet. Počasí se vydařilo a bělští rybáři pro děti a jejich doprovod zabezpečil perfektní podmínky a v neposlední řadě také ceny, o které se opět postaral Středočeský územní svaz ČRS a místní rybáři. Opět se potvrdilo, že práce s mládeží se vyplatí. Děti se rády vrací a soustu těchto dětí navštěvovalo v minulosti, nebo ještě navštěvují dětský rybářský kroužek a postupně se tak daří omlazovat členskou základnu.

Ale teď zpět k samotnému závodu. Po prvním poločase dosáhl nejlepších výsledků Jan Štolovský s počtem bodů 243 body. Druhé místo obsadila Rozálie Tošovská, která ulovila 155 bodů a třetí místo obsadil Jan Pánek, který ulovil 146 bodů.

   Po vydatné svačině se za již velice slunečného dopoledne děti vrhli do druhého kola. To nakonec po rozhodnutí pořadatelů a na četné žádosti lovících a rodičů dětí bylo o půl hodiny prodlouženo.

   Vše jednou musí skončit a to platilo i o tomto závodu. Dětem se podle jejich ohlasů tento ročník dětského rybářského závodu líbil a to samé zaznívalo i od jejich doprovodu. Perfektně strávené dopoledne a to, že některým dětem se nezadařilo ulovit rybu, neměnilo na faktu, že i ti neúspěšní si vyzvedli cenu dle svého výběru. To je tradice naší organizace.

 Děkujeme všem pořadatelům a sponzorům, kteří zabezpečili tento závod pro děti. Zvláštní poděkování patří Středočeskému územnímu svazu a firmě Atmos Bělá pod Bezdězem. V neposlední řadě také obsluze v kiosku za jejich profesionalitu a vstřícnost k zákazníkům.

   Po sečtení všech výsledků z jednotlivých kol to dopadlo následovně:

1. místo obsadila Rozálie Tošovská s počtem bodů 433

2. místo obsadil Jan Štolovský s počtem bodů 347

3. místo obsadil Michal Štolovský s počtem bodů 248

 

Celkovou výsledkovou listinu naleznete Zde.

Těšíme se již na další akce, které pro veřejnost a rybáře již dnes připravujeme. Ve fotogalerii se můžete podívat na pár záběrů z průběhu tohoto závodu.

Více ve fotogalerii Zde.


Organizační zabezpečení závodu:                   Závodní řád: 


 Uzavření revíru 411 005, podrevír 1.

Oznámení výboru MO ČRS Bělá pod Bezdězem.

Na základě krátkodobého provozního důvodu, dojde dne 22. května 2021 v čase od 04:00 hodin do 13:00 hodin k "UZAVŘENÍ" revíru 411 005, podrevír číslo 1. (Malý a Velký Slon).

Hospodář MO ČRS


Místní rybářský závod (MRZ) se "RUŠÍ"

  Výbor MO ČRS Bělá pod Bezdězem informuje své členy o "ZRUŠENÍ" plánovaného rybářského závodu pro  členy místní organizace Bělá pod Bezdězem, který byl plánován dle "Termínového kalendáře pro rok 2021 na termín 15. května 2021. O případném náhradním termínu Vás budeme informovat.


Jednání o sumarizaci úlovků za rok 2020 pomocí videokonference

   Dne 16. ledna 2021 od 19 hodin, proběhla videokonference za pomocí Microsoft Skype. Videokonference se zúčastnil: jednatel MO př. Miroslav Neuman, př. Martin Pařík odpovědný za sumarizaci, pokladník MO př. David Lopušan a př. Michael Šilinger, předseda DK, který koordinuje elektronické zpracování sumarizace úlovků odevzdaných povolenek.

Záměrem uspořádat jednání touto formou bylo především prověřit technické možnosti účastníků, schůzku realizovat a prověřit efektivitu takovéto formy jednání členů výboru naší MO.

Body jednání účastníků videokonference:

   - Vyhodnocení dosavadního stavu odevzdaných povolenek cestou klubovny MO a zasíláním Českou poštou.

   - Přebírání povolenek zaslaných Českou poštou na adresu jednatele MO př. Miroslava Neumana a předání ke zpracování př. Martinovi Pařikovi.

   - Průběh sumarizace úlovků z odevzdaných povolenek za rok 2020 př. Martinem Paříkem.

   - Informace pokladníka MO př. Davida Lopušana ohledně výdeje povolenek na rok 2021 v klubovně MO a jak jsou dodržovány zásady protiepidemiologické opatření.

   - Stanovení dalšího postupu při výdeji povolenek pro rok 2021 s důrazem na aktualizaci obdržených údajů od členů MO.

Obsah a výsledky jednání budou sloužit jako podklad v rámci jedn&

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Stránka emailem


Nadcházející události
Žádné události
Výsledky ankety
Revíry SÚS
Mimopstruhové revíry.

Pstruhové revíry.
Přihlásit
Jméno:
Heslo:

Předpověď počasí

Předpověď použita z webu společnosti METEOPRESS.
-----------------------------
ČHMÚ - radarová data
Předpov. povodňová služba
Podporujeme
ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

ČRS, z.s., Středočeský územní svaz

Rybářský týdeník na Facebooku

JIMI TOOLS