Dnes je Pátek, 27. listopadu 2020   17:46:34Svátek slaví Xenie, zítra René.   Dle příjmenáře: Hanák

Minikalendář
Minulý měsícLis 2020Příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Dnes
Spřátelené organizace
MO ČRS Mladá Boleslav
MO ČRS Mnichovo Hradiště
MO ČRS Bakov nad Jizerou
MO ČRS Benátky nad Jizerou
6.základní škola: Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
1.PTS Táborník Mladá Boleslav
Mateřská škola Březinka
Skautské středisko Svornost
Partneři
Středočeský kraj
Český rybářský svaz
ČRS - Středočeský územní svaz
MÚ Bělá pod Bezdězem
MS Polygrafie s.r.o.
CITY-MB, s.r.o.
ATMOS
Rybářské potřeby Křepelka
Rybářské potřeby U pytláka
Tom Crystal
Spřátelené weby
Nachytáno s Kaudíkem
Rybářské závody
Stále na rybách - ryby a rybaření
Rybaření ve Španělsku
Rybářský žebříček

Vítejte na internetových  stránkách naší organizace

   Na těchto stránkách naleznete veškeré potřebné informace, týkající se života v naší místní organizaci Bělá pod Bezdězem. Jsou zde uvedeny termíny konání výborových a členských schůzí, přijímání a školení nových členů, termíny brigád, výdeje povolenek, ceny členských příspěvků, zápisné nových členů, ceny povolenek. Dále zde naleznete akce, které se konají pod záštitou naší organizace jako jsou veřejné rybářské závody, "Dětské rybářské závody" a podobně. Můžete se zde seznámit s legislativou týkající se lovu ryb a životního prostředí a v neposlední řadě mnoho zajímavých odkazu na jak spřátelené místní organizace, tak na obchody s rybařinou, literaturou a pod. Budeme rádi pokud nám zašlete náměty, připomínky nebo příspěvky, které pomohou oživovat tento Webu.

 Více o soutěži se dozvíte na stránce Zde


Konání rybářských kroužků je zakázáno!

   Vládní opatření v boji s coronavirem, která vešla v platnost od dnešního dne, zakazují kromě jiného i činnost kroužků pro děti od 6 do 18 let, kam spadají i rybářské kroužky. A to bez ohledu na místo konání.

   Citujeme: Schválená krizová opatření mimo jiné znamenají, že od půlnoci 9. října se nově zakazuje provoz heren a kasín, provoz a používání vnitřních sportovišť (s výjimkou tělocviku na prvním stupni základních škol), provoz umělých koupališť a veškerých wellness zařízení, pokud se nejedná o zdravotní služby, a také návštěvy a prohlídky zoologických zahrad a veškeré organizované zájmové, rekreační a další kroužky pro děti od šesti do 18 let.

Upozorňujeme tímto vedoucí rybářských kroužků, že zatím minimálně na dobu 14 dní musí činnost rybářských kroužků přerušit.

Publikováno: 09.10.2020 na https://www.crs-sus.cz/1/498/konani-rybarskych-krouzku-je-zakazano

Vice se dozvíte také v sekci Dětský ryb. kroužek MB http://www.rybaribpb.cz/modules/wfchannel/index.php?cid=57


DRK i navzdory zákazu pokračuje

   Již od poloviny října tohoto roku je zákaz pořádání všech volnočasových aktivit nejen pro dospělé, ale také pro děti, které navštěvovali například dětské rybářské kroužky (DRK). 

   Ptáte se, jak je to možné, že rybáři z Bělé pod Bezdězem stále organizují DRK i navzdory zákazu? Je to prosté a velice jednoduché. Přešli na takzvanou „Distanční výuku“ podobnou jakou v současnosti absolvují děti na prvních a druhých stupních ZŠ.
   Co vedlo vedoucí DRK z Bělé pod Bezdězem k tomuto kroku? Zejména obavy, že děti, které jsou přihlášeny do DRK již z minulého školního roku (2019-2020), ztratí zájem a z kroužku odejdou.  Především v měsíci květnu se kvůli Covidu  neuskutečnili zkoušky pro získání prvního rybářského lístku. Již v tu dobu se snažili vedoucí neztratit s dětmi kontakt a ubezpečovali děti, že počátkem školního roku se opět kroužek rozjede a zkoušky proběhnou na přelomu listopadu a prosinci. Kroužek se sice rozjel a dokonce se přihlásili také nový zájemci, ale opět přišla další omezení a v měsíci říjnu došlo dokonce k úplnému zrušení kroužku. Již koncem září bylo jasné vedoucím, že se budou muset dětí vzdát, nebo přijít s nějakou náhradou, jak si děti udržet, nadále je vzdělávat a přivést ke zkouškám.
   Ve školách se rozjela naplno výuka na dálku (tzv. distanční výuka) a v tu dobu padlo také rozhodnutí, že kroužek se pokusí bělští rybáři organizovat také na dálku. Zprvu přes E-maily a od konce října také cestou Skype video konference.


Sourtředění u Jizery - Praktická část

 V sobotu 3. října za nádherného počasí se děti z DRK při 1. PTS Mladý Boleslav sešli na plánované výuce u řeky Jizery. Jednalo se o první vycházku k vodě, kde si budoucí rybáři mohou vyzkoušet náhozy a lov na tekoucí vodě. S dětmi přišli také rodiče strávit příjemné dopoledne. Děti se na úvod seznámili s revírem a to také díky „Informační tabuli“, které jsou díky Středočeskému územnímu svazu rozesety podél Jizery. Prvním bodem bylo poděkování rodičům mladých rybářů za jejich podporu a účast na této výuce, následovalo poučení s důrazem na bezpečnost při pohybu u vody a v neposlední řadě také manipulaci s prutem. Tak jak je to zvykem u rybářů proběhl také úklid břehů od odpadků, které zde zanechávají návštěvníci a kolemjdoucí. Nakonec seznámení s výbavou rybáře, různé druhy prutů, stojanů a ukázka také velmi diskutovaných elektronických hlásičů.


 Učíme se rybářským dovednostem

   Děti z DRK při 1. PTS Mladá Boleslav se poprvé sešli na společné schůzce společně s nováčky tohoto školního roku 2020 – 2021. Všichni se na to těšili dlouhé měsíce, kdy byl kroužek přerušen. Opět jak tomu je každý rok při zahájení děti dostali od našeho SÚS „Startovací baličky“ a podklady pro výuku. Díky těmto pomůckám mají vedoucí a děti do značné míry zjednodušenou výuku a zároveň mohou si v pracovních sešitech samostatně vyplňovat jednotlivé úlohy.  Ještě jednou děkujeme našemu územnímu svazu za to jak se stará o výchovu nové generace mladých rybářů.


      INFORMACE PRO RODIČE DRK při 1. PTS Mladá Boleslav

   Plány na školní rok 2020 - 2021 pro děti navštěvující DRK při 1. PTS Mladá Boleslav: Máme za sebou první schůzku, která se nesla v duchu náboru nových zájemců o rybaření. Stalo se tak 9. 9. 2020, kde se sešli děti jak ty co kroužek navštěvovali v minulém školním roce, tak pár nových zájemců s rodiči.

   Na základě četných žádostí rodičů došlo k přeložení schůzek na čtvrtek (namísto původně plánované středy) 15:30 hodin do 16:45 hodin. Termíny a časy schůzek budou zveřejněny vždy na těchto stránkách v „Nadcházejících událostech“ a v sekci „Dět. ryb. kroužek  MB“

Činnost DRK v Září:

   Následná schůzka dne 17. 9. 2020 od 15:30 hodin před 6. ZŠ. Sebou si vezmou děti vhodný skládací prut (teleskopický), naviják s navinutým vlascem (imitací) o průměru 20 až 25 a koncové olovo s očkem o hmotnosti cca 20 až 25 gramů. Háčky sebou neberte!!! Budeme trénovat techniku nahazování na hřišti 6. ZŠ. Ti co doposud nedodali velikosti triček pro děti nechť tak učiní.

Pozor změna náplně schůzky DRK

Přeloženo na jiný termín 24. 9. 2020 půjdeme na Klenici za Albert vyzkoušet si lov ryb na malé tekoucí vodě. Sebou si děti na schůzku vezmou teleskopický prut naviják s vlascem, splávek, olůvka a malé háčky. Návnadu a nástrahu zabezpečí vedoucí kroužku. Více se dozvíte Zde.

Aktualizováno dne 21.09.2020


  Soustředění DRK MB Labe 2020 - "ZRUŠENO"  
více o zrušené akci se dozvíte v sekce DRK MB Zde.

 

Hlásit se mohou také děti z DRK Bělá pod Bezdězem - Kapacita je omezená!!! 

 "Soustředění na Labi 2020" - ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ (prostudovat, dotazy na vedoucího např. telefonicky, E-mailem)

 "Přihláška" na soustředění (Vytisknout, vyplnit buď elektronicky zaslat na adresu, nebo odevzdat vedoucímu)

 "Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti" (Vytisknout, podpis rodičů a při odjezdu odevzdat vedoucímu)

Aktualizováno: 13.8.2020


 

Nový ročník Středočeského šupináče odstartoval 5. 10. 2019

Se svými úlovky tak můžete soutěžit do 12. 9. 2020

Soutěže se může zúčastnit lovící s trvalým pobytem na území Středočeského kraje a ulovená ryba musí být z revíru ve Středočeském kraji, jehož uživatelem je ČRS, více se dozvíte v pravidlech soutěže.

Opět se soutěží o poukazy na libovolný nákup rybářského zboží v ceně 15 000, 10 000 a 5 000 korun, které jako cenu do soutěže věnuje Středočeský kraj, a také o celorepublikovou, celosvazovou a středočeskou krajskou MP povolenku na rok 2021 a propagační předměty, které věnuje SÚS.


Uzavření revíru 411 005 Bělá 1, podrevír č. 1. Slon

    Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Bělá pod Bezdězem, oznamuje uzavření revíru     č. 411 005 Bělá 1, podrevír 1., (Malý a Velký Slon) dne 23. 05. 2020 v době od 04.00 do 13.00 hodin, z důvodu konání "Neveřejného rybářského závodu".

 


Český rybářský svaz, z. s
STŘEDOČESKÝ ÚZEMNÍ SVAZ

Informační leták
13. 05. 2020/1

Veškeré další novinky naleznete na webu Středočeského územního svazu.


Dodatek číslo 2. k MP popisům revírů na rok 2020

 

Více informací o novém revíru zjistíte na webu ÚS Zde a Zde.


Organizátor dětského rybářského závodu "O pohár předsedy SÚS"
ZRUŠIL závod pro děti, mládež a dospělé 

   Letošní závody „O pohár předsedy SÚS“ jak dospělých, tak i dětí a mládeže, byly bez náhradního termínu zrušeny.

   Závod dospělých se měl konat na nové pískovně v Pískové Lhotě 16. 5., dětský pak 6. 6. v Bělé pod Bezdězem.

   Po dohodě předsedy SÚS s jednatelkou SÚS a vedoucími odborů LRU a mládeže, došlo k jejich zrušení bez náhradního termínu a pro letošek se tak neuskuteční.

„Je pro nás prioritou ochrana zdraví našich rybářů, proto rozhodnutí pod vlivem toho, že nelze odhadnout, jak se situace s koronavirem bude vyvíjet, bylo jednomyslné. Dohodli jsme se, že ani nebudeme stanovovat náhradní termíny, a to i z důvodu, že oba závody mají již poměrně vysokou úroveň a oblibu mezi rybáři, a tu chceme zachovat a nehodláme šít něco horkou jehlou. Proto se budou konat až příští rok a letošek vynecháváme,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner. Zdroj Webu ÚS.


Zrušení všech závodů pořádaných naší MO

   Vzhledem k současné situaci v ČR a vyhlídce na následující měsíce v tomto roce se výbor naší místní organizace ČRS, z.s., Bělá pod Bezdězem rozhodl akceptovat doporučení nadřízených složek a ZRUŠIT veškeré plánované rybářské závody uvedené v „Termínovém kalendáři pro rok 2020“.

   Je nám líto, že musíme podniknout taková opatření, nicméně je nám zdraví našich členů a jejich rodinných příslušníků přednější a doufáme, že v příštím roce si to vynahradíme. Další vývoj situace v naší organizaci sledujte na tomto Webu a nástěnkách MO ČRS, z.s., Bělá pod Bezdězem.

Jedná se o závody:

      -          Sobota 23. 05. 2020 - „Neveřejný rybářský závod" - USKUTEČNÉNÍ TOHOTO ZÁVODU JE V GESCI POŘADATELE TOHOTO ZÁVODU !!! (MO tento závod neorganizuje)

      -          Sobota 30. 05. 2020 - „Místní rybářský závod” – Závod „JE ZRUŠEN“

      -         Sobota 06. 06. 2020 - „O pohár předsedy SÚS děti a mládež”  - USKUTEČNÉNÍ TOHOTO ZÁVODU JE V GESCI STŘEDOČESKÉHO ÚS !!!

      -          Sobota 20. 06. 2020 - „Dětské rybářské závody“ – Závod „JE ZRUŠEN“

Výbor MO Bělá pod Bezdězem


 Plánovaná brigáda se v souladu s doporučujícím dokumentem SÚS, zveřejněným dne 4. dubna 2020 na tomto Webu "USKUTEČNÍ"

To rozhodnutí výboru platí také o dalších plánovaných termínech.
Dokument Č.j.: 822/2020 ze dne 31. 3. 2020 ohledně Informací - brigádní činnost a rybolov naleznete Zde.


         Opatření týkající se výdeje povolenek k lovu na rok 2020

Dne 21 a 29. dubna 2020 dojde k výdeje povolení k lovu  v klubovněmístní organizace

ČRS, z.s., Bělá pod Bezdězem

 Z důvodu plnění opatření proti šíření koronaviru, bude výdej provázet přísná opatření k zamezení vzniku nákazy mezi našimi členy a výdejci.

1. Výdej bude zahájen v 16:00 hodin a ukončen v 18:00 hodin v klubovně MO.

2. Výdejci budou pouze tři členi výboru, kteří budou vybaveni rouškami.

3. Výdej nebude zpracováván elektronicky.

4. Do klubovny bude mít přístup pouze 1 člen požadující náležitosti k lovu na rok 2020, který musí být bezpodmínečně vybaven ochrannou rouškou a ochrannými rukavicemi!

5. Ostatní čekající musí zůstat mimo prostory klubovny (venku) a dodržovat bezpečnou vzdálenost.

6. Bezpečnou vzdálenost musí dodržovat také při samotném výdeji v prostoru klubovny.

V případě vyhlášení celostátní karantény se výdej NEUSKUTEČNÍ !!!

Žádáme naše členy, aby dodržovali veškerá bezpečnostní opatření a chovali se ohleduplně k sobě a ostatním.
O dalších termínech výdeje povolenek budete informováni.
 

Výbor MO Bělá pod Bezděze - aktualizováno dne 15. dubna 2020


Rybáři z Bělé nasazovali generační ryby do Slonu.

   Dnes 29. 03. 2020 vysazeno do Slonu 240 ks generačního kapra o průměrné váze 7 kg, 20 kg generačních candátů a 40 kg generačních štik.
Veškerá tato násada bude hrazena z prostředků MO jako vícezarybnění revíru vloženého do sdruženého rybolovu.
Přejeme návštěvníkům našeho revíru krásné sportovní zážitky.

Do fotogalerie jsme přidali pár záběrů z násady tohoto kapra. ZDE.

Výbor MO Bělá pod Bezdězem


 Násada kapra K3 do rybníku Slon

   Situace v naší zemi je v současnosti nelehká, přesto se život nezastavil a to platí také pro rybáře. Ti se musí starat o ryby v řekách a rybnících a mají také za povinnost ryby nasazovat. To se stalo také dne 18. března, kdy již tradičně je tento čas vyhrazen k obnovení rybí obsádky v našem revíru Slon.

   Výbor v čele s hospodářem již loni naplánovali potřebné množství násady a za přítomnosti člena dozorčí komise, jak stanoví regule, nám právě v tento den dorazila od Rybářství Doksy spol. s.r.o. opravdu pěkná násada kapra K3.

   Vše bylo zdokumentováno, jak ze strany zdravotního stavu nasazené ryby, tak také ze strany dodacího listu a záznamem dozorčí komise. Můžeme se, jakmile to situace dovolí těšit na opravdu pěkné kousky. Ať se těmto kaprům u nás daří.

Do fotogalerie jsme přidali pár záběrů z násady tohoto kapra. ZDE.


 Český rybářský svaz, z. s
STŘEDOČESKÝ ÚZEMNÍ SVAZ
 

Informační leták č. 2
25. 03. 2020

   Stanovisko Ministerstva zemědělství k posuzování prokazování odborné způsobilosti k výkonu rybářského práva a k výkonu práva myslivosti v době nouzového stavu, č.j. 787/2020

Veškeré další novinky naleznete na webu Středočeského územního svazu.


Opatření ohledně koronaviru pro sportovní činnost a odbor

 mládeže ČRS, z. s. 

publikováno: 13.03.2020

S ohledem na vyhlášený nouzový stav informuje koordinátor pro sportovní činnost Rady ČRS Ing. Ivan Bílý o přijatých opatřeních v ČRS, z. s. směrem ke sportovní činnosti a odboru mládeže.


INFORMACE PRO RODIČE

   Vzhledem k současné situaci, která vedla k uzavření školských zařízení se do odvolání ruší pořádání dětského rybářského kroužku v Bělé pod Bezdězem a Mladé Boleslavi, které pořádá naše místní organizace. O znovu otevření Vás budeme informovat prostřednictvím tohoto Webu.

  Dětem navštěvující tyto kroužky vedoucí doporučují opakovat si již probranou látku a dopracovat si pracovní sešity. Informace lze získat na uvedených telefonech jednotlivých vedoucích DRK v Bělé pod Bezdězem a Mladé Boleslavi v sekcích DRK BpB a MB. 

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ, č.j. 684/2020

Veškeré další novinky naleznete na webu Středočeského územního svazu.

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

PŘÍLOHA - MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ


 • Vyšel  dodatek číslo 1 k popisům revírů na rok 2020

  Týká se revírů: 411 189, 411 984, 411 201, 411 202 a 413 016.

  Dodatek naleznete Zde: 

  Organizační zabezpečení závodu:                          Závodní řád:    


  Rybáři z Bělé pod Bezdězem hodnotili rok 2019

  Opět tu máme hodnocení uplynulého roku. Tentokrát vyšla členská schůze bělských rybářů na 29. února. Od 14-ti hodin bylo vše na svém místě a výbor místní organizace předstoupil před své členy s hodnocením roku 2019 a to včetně již tradičních perfektně zpracovaných prezentací a zpráv o činnosti jednotlivých vystupujících funkcionářů. Co kazilo dojem z perfektně připravené členské schůze, byla účast členů naší základny. Pouhých 44 skalních rybářů si přišlo vyslechnout co výbor v uplynulém roce vykonal ve prospěch naší organizace, ale to hlavní je co výbor plánuje vykonat v tomto nadcházejícím roce. Jaké akce připravuje, kolik prostředků hodlá investovat do zarybnění našich revírů a v neposlední řadě jsou investice do oprav břehů a zvelebení našeho či pronajatého majetku. Samostatnou kapitolou je také práce s dětmi a s tím příprava akcí pro děti a mládež. O tom všem a dalších bodech uvedených v programu se hlasovalo a následně i schvalovalo.

  Je to škoda, že nezájem našich členů o dění v organizaci je dlouhodobě velice slabý a do budoucna se tento trend asi nezlepší. Abychom Vás informovali o tom, co proběhlo a bylo schváleno na této členské schůzi, Vám přinášíme postupně vše podstatné na těchto stránkách. Ve fotogalerii sekce „Společenské akce“ naleznete pár záběrů z právě proběhlé členské schůze a dále v sekci „Zápisy z členské schůze MO“ naleznete jednotlivé zprávy funkcionářů, včetně „Usnesení z členské schůze“.  Všem těm, kteří se na přípravě této členské schůze podíleli a schůze se zúčastnili, děkujeme.


  Známe termíny na rok 2020

     Výbor na svém řádném zasedání dne 4. listopadu 2019 odsouhlasil konečnou podobu termínových kalendářů na nadcházející rok 2020 pro členskou základnu místní organizace ČRS v Bělé pod Bezdězem. Tímto Vás na těchto stránkách můžeme seznámit s tím co výbor naší místní organizace naplánovat. Jedná se již tradičně o termíny výdejů povolenek, závody pro děti a dospělé a v neposlední řadě termíny brigádní činnosti. Stěžejním termínem je konání členské schůze, která bude opět v Sokolovně a vše podstatné organizační výbor již připravuje. O všem podstatném se dozvíte také z nástěnek místní organizace ČRS Bělá pod Bezdězem a také Vám bude odeslán dopis, ve kterém naleznete vše podstatné.


  Výbor SÚS projednal nový STATUT

 • Doplnění o komentář k navrhovaným změnám - průvodní dopis

  včetně Obecné a konkrétní úpravy

     Výbor SÚS projednal na svém zasedání nový "Návrh" STATUTU. Seznámit se s návrhem a změnami v tomto klíčovém dokumentu se můžete ZDE. K projednání nově upraveného STATUTU dojde na členské schůzi (ČS)místní organizaci Bělá pod Bezdězem v roce 2020. Termín ČS byl předběžně stanoven na 29. února 2020 od 14:00 hodin v Sokolovně, Bělá pod Bezdězem (viz. zápis číslo 9 z výborové schůze, kde jsou stanoveny další termíny akcí).

     Případné návrhy lze vznést na výborové schůzi, která se koná dne 4. listopadu 2019 od 18:00 hodin v klubovně MO Bělá pod Bezdězem, kde dojde dozajista také k projednání.

  Návrh lze prostudovat Zde.

  Komentář k navrhovaným změnám - průvodní dopis Zde.

  Obecné a konkrétní úpravy Zde.


  Nákup vodních ploch pro Středočeské rybáře 
     Rybáři z Bělé pod Bezdězem také letos věnovali příspěvek na transparentní účet "ČRS SÚS-FOND NA NÁKUP RYBÁŘSKÝCH REVÍRŮ", vedeného pod č.ú.: 115-8444200237/0100 částkou 16.950,- Kč. Plní tak usnesení členské schůze, která tento příspěvek odsouhlasila a podporuje tuto aktivitu v rámci nákupu vodních ploch pro Středočeské rybáře.

  Zarybnění línem a candátem v rybníku Slon

     Rybáři v Bělé pod Bezdězem dne 10. 10. a 12. 10. 2019 opět nasazovali do našeho rybníku Slon a to nejprve Lína obecného L2 o celkové hmotnosti 61 kg a Candáta obecného - tříletého o celkové hmotnosti 86 kg a průměrné velikosti 45 cm. Vzhledem k naší nejmenší lovné délce candáta, která je stanovena na 55 cm, žádáme lovící o ohleduplnost a šetrné zacházeni. Doufáme, že se mu v našem revíru bude dobře dařit a doroste požadované lovné délky.

  Podívejte se do fotogalerie na pár fotek ze zarybnění u kterého byl přítomen také zástupce dozorčí komise, který sepsal protokol o bezvadnosti této násady. Fotogalerie Zde. Další informace naleznete Zde.
  Vyhodnocení DRK - školní rok 2018-2019

     Od října 2018 se každou středu konaly schůzky dětí se zájmem o rybaření. Se zájmem o krásný koníček, který přináší velkou dávku klidu a odpočinku v přírodě u vody, ale také napětí v podobě zdolávání každého úlovku. Přináší i sportovní a závodní vyžití v průběhu rybářských závodů.
     V letošním školním roce se kroužku pravidelně účastnilo 18 dětí, 10 z nich chodilo do kroužku opakovaně, někteří již třetí rok. Osm dětí s rybařením teprve začínalo, v říjnu přišly na kroužek poprvé a jejich cílem bylo získání prvního rybářského lístku a první povolenky k lovu.
     Schůzky se konaly v klubovně ČRS MO Bělá pod Bezdězem nebo u rybníka Slon. Postupně se malí rybáři seznamovali s názvy ryb, rybářským řádem, co všechno k vodě potřebují a jak se u ní mají chovat, učili se navazovat udice, nahazovat pruty, hráli různé rybářské hry, pracovali s Vodníkovou rybářskou knížkou, sledovali rybářská DVD a na jaře se přesunuli k rybníku, aby si vyzkoušeli chytit svou první rybu.


   Opravdu povedený závod

   DRZ 2019

     Jak napovídá nadpis, jednalo se opravdu doslova o velmi povedený závod.
  Pro upřesnění se jednalo o „Dětské rybářské závody“, které se uskutečnily dne 22. června 2019 na rybníku Slon. Nádherné počasí po celou dobu závodu, startovní listina čítala 57 závodníků od těch nejmenších až po kluky a holky, kteří letos končí základku. Mimo to, perfektní zázemí, včetně cateringu. Ale co bylo to nejhlavnější? Ryby braly jako o život. Na břeh se podívali Amuři (největší měl pěkných 57 cm), kapři a také úhoř.
  A jak dopadly výsledky?
                                                   1.  místo HLAVÁČ Marek   s celkovým počtem 1067 bodů
                                                   2.  místo CHROMČÁK Jiří  s celkovým počtem 814 bodů
                      
  Vytisknout stránku Vytvořit PDF Stránka emailem


  Výsledky ankety
  Vaše nejoblíbenější ryba?
  Kapr 41% (214)
  Štika 7% (40)
  Candát 12% (64)
  Bolen 4% (21)
  Pstruh 4% (23)
  Amur 5% (28)
  Úhoř 5% (28)
  Sumec 5% (27)
  Lín 8% (45)
  Jiná 5% (29)
  Celkem hlasů: 519
  Anketa ukončena 1.12.2019 12:28
  Revíry SÚS
  Mimopstruhové revíry.

  Pstruhové revíry.
  Přihlásit
  Jméno:
  Heslo:

  Předpověď počasí

  Předpověď použita z webu společnosti METEOPRESS.
  -----------------------------
  ČHMÚ - radarová data
  Předpov. povodňová služba
  Podporujeme
  ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

  ČRS, z.s., Středočeský územní svaz

  Rybářský týdeník na Facebooku

  JIMI TOOLS