Dnes je Sobota, 20. července 2024   05:11:56Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav.   Dle příjmenáře: Tuček

Minikalendář
Minulý měsícČerc 2024Příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Dnes
Spřátelené organizace
MO ČRS Mladá Boleslav
MO ČRS Mnichovo Hradiště
MO ČRS Bakov nad Jizerou
MO ČRS Benátky nad Jizerou
6.základní škola: Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
1.PTS Táborník Mladá Boleslav
Mateřská škola Březinka
Skautské středisko Svornost
Partneři
Středočeský kraj
Český rybářský svaz
ČRS - Středočeský územní svaz
MÚ Bělá pod Bezdězem
MS Polygrafie s.r.o.
CITY-MB, s.r.o.
ATMOS
Rybářské potřeby Křepelka
Rybářské potřeby U pytláka
Tom Crystal
Spřátelené weby
Nachytáno s Kaudíkem
Rybářské závody
Stále na rybách - ryby a rybaření
Rybaření ve Španělsku
Rybářský žebříček

Vítejte na internetových  stránkách naší organizace

    Na těchto stránkách naleznete veškeré potřebné informace, týkající se života v naší místní organizaci Bělá pod Bezdězem. Jsou zde uvedeny termíny konání výborových a členských schůzí, přijímání a školení nových členů, termíny brigád, výdeje povolenek, ceny členských příspěvků, zápisné nových členů, ceny povolenek. Dále zde naleznete akce, které se konají pod záštitou naší organizace jako jsou veřejné rybářské závody, "Dětské rybářské závody" a podobně. Můžete se zde seznámit s legislativou týkající se lovu ryb a životního prostředí a v neposlední řadě mnoho zajímavých odkazu na jak spřátelené místní organizace, tak na obchody s rybařinou, literaturou a pod. Budeme rádi, pokud nám zašlete náměty, připomínky nebo příspěvky, které pomohou oživovat tento web.

undefined


Dětský rybářský závod 2024 se vydařil

undefined

    

I přes nepřízeň počasí se v Bělé pod Bezdězem konal úspěšný rybářský závod pro děti do 15 let. Celkem 84 mladých rybářů ukázalo své dovednosti a odhodlání. Každý úlovek byl zapsán a oceněn. Na každého z nich čekala cena dle jeho výběru a prvních 10 míst navíc získalo diplom. Tento závod ukázal, že rybaření je sport pro každého. Děkujeme všem závodníkům za jejich účast a těšíme se na další ročník! Také děkujeme všem sponzorům a přátelům, kteří podporují mladé rybáře. Zvláštní poděkování patří SÚS, městu Bělá pod Bezdězem a sponzorům z řad našich členů MO.

Více se dozvíte Zde.


Místní rybářský závod u rybářů v Bělé pod Bezdězem 

undefined

  Dne 4. května 2024 proběhl u rybářů v Bělé pod Bezdězem závod ve kterém si místní rybáři poměřili síly a lovecké zkušenosti. Počasí vyšlo parádně a organizátory překvapila také oproti minulým rokům o něco větší účast. Startovní listina nakonec čítala 32 závodníku z řad místních členů. O závodníky a účastníky závodu bylo dobře postaráno ze strany obsluby kiosku a organizátorů tohoto tradičního rybářského závodu. A jak dopadlo tento rok umístnění na prvních třech místech?

1. místo odsadil př. Jan Daňhel - 13 100 bodů

2. místo obsadil př. Jakub Tošovský - 9 800 bodů

3. místo obsadil př. Jiří Hofman - 8 440 bodů

Děkujeme všem pořadatelům a sponzorům. Dobrovolné startovné jako vždy bude věnováno pro práci s dětmi a mládeží v rámci akcí, které pro naše nejmladší rybáře pořádáme. Výsledky závodu - startovní listinu naleznete níže a nezapomeňte se také podívat do naší fotogalerie, kde jsme nahráli spoustu fotografií z tohoto úžasného závodu.  

 Výsledková listina: ZDE                                Fotogalerie ze závodu ZDE


 Sledujte sekci "Věstník MO ČRS" - "Oznámení" 

 V této sekci Zde naleznete nejdůležitější informace a sdělení výboru například ohledně uzavírek revírů naší místní organizace ČRS Bělá pod Bezdězem a podobně, proto prosíme neopomeňte se do této sekce podívat. 


POZOR ZMĚNA VE VÝDEJI POVOLENEK

Poslední termín výdeje povolenek a členských známek se uskuteční dne 27. dubna 2024 od 10:00 do 12:00 hodin. Původně uveřejněný termín 02. května 2024 od 16:00 hodin je ZRUŠEN bez náhrady.

Kdo nebude mít uhrazené členské příspěvky po datu  27. dubna 2024, tomu členství v ČRS v souladu se Stanovami zanikne!!!


 Pozvánka na závod O pohár předsedy SÚS dětí

undefinedStále se můžete hlásit na 9. ročník závodu „O pohár předsedy SÚS“ dětí a mládeže, který se koná 12. 5. 2024 na vodní ploše Písková Lhota. Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Marka Výborného. Závodí se v kategoriích: do 10 let, 11 – 15 let a 16 – 18 let.

Rezervace se spuštěna do 7. 5. 2024 na e-mailu: sekretariat@crs-sus.cz. Startovné se neplatí!

Na pískovně se bude moci na hlavní pláži bivakovat a stanovat již od soboty (11. 5.), karavany smí parkovat na vyhrazených místech, parkování vozidel pouze na vyznačených odstavných plochách

Pro děti, které již přijedou v sobotu, je připravena večeře a nedělní snídaně zdarma, takže bude o ně postaráno. Abychom vše mohli zajistit, podmínkou je, že rodiče či vedoucí kroužků musí děti do závodu přihlásit výše uvedený e-mail a v přihlášce uvedou jméno rok narození a MO (pokud je dítě členem), a zda bude na pískovně nocovat a má zájem o večeři a snídani. Kdo tak do 7. 5. 2024 neučiní, může v sobotu přijet a přenocovat, ale již bez večeře a snídaně.

Během závodu děti obdrží svačinu včetně pitého režimu.

Závodu se mohou účastnit i neorganizované děti.

UPOZORŇUJEME, že je nutné si nastudovat závodní řád, kde došlo k některým změnám, kdy byly zavedeny tři kategorie, startovní místa se nelosují, každý si vybírá číslem označené lovné místo sám od 5.00 hod. v den závodu, místa se v poločase nemění a největší změna je v bodování, kdy se nově boduje ulovený druh ryby: kapr, candát štika, amur – 50 b., lín, okoun, síh, pstruh – 20 b., jeseter – 100 b., ostatní (plotice, perlín, karas…) – 5 b. a rovněž pozor na povinnou výbavu!

Více se dozvíte Zde.


Členská schůze bělských rybářů proběhla úspěšně 

undefined

Členská schůze rybářů z Bělé pod Bezdězem proběhla dne 9. března 2024 od 14:00 hodin tentokrát netradičně v klubovně místní organizace. Důvod je prostý. Dlouhodobě značná neúčast na společných akcích a zájem našich členů jednou ročně se sejít na členské schůzi, kde se mohou dozvědět co se děje nového u nás v organizaci, ale také ve svazu vedl váš výbor k razantnímu rozhodnutí. V minulosti se konala členská schůze v bělské Sokolovně, kde pronájem sálu a občerstvení znamenalo nezanedbatelný finanční náklad. Příprava projekce rovněž byla časově náročná a ve výsledku se sešlo pouze do 30 členů naší organizace. A to máme přes 450 registrovaných členů.

 Více se dozvíte Zde.


Program členské schůze

  

Více o RISu se také dozvíte Zde: 


Dopis od výboru MO již nečekejte

Vážení přátelé, tak začínal dopis, který vždy naši členi dostávali do poštovních schránek koncem roku. Dopis obsahoval tři základní dokumenty. V tom prvním Vás výbor MO oslovoval a informoval o tom, do kdy máte odevzdat povolenku k lovu ryb (a v minulosti sumarizaci úlovků), dále "Rozpis poplatků" na následný rok, "Ceny povolenek", cenu brigádní hodiny a počet předepsaných hodin. Dále tento dokument obsahoval důležitý termín, do kdy je nutné uhradit členský poplatek a v neposlední řadě také informaci o termínu konání členské schůze. Následný zasílaný dokument informoval naše členy o termínu brigád a konání rybářských závodů na našem revíru Slon. Tomu je již konec.

 Více se dozvíte Zde: 


Celkový přehled zavybnění v našem revíru za rok 2023

   Je čas sumarizovat co vše naše organizace vysadila do revíru Slon v roce 2023. Opět jako každý rok se náš hospodář společně s výborem zasadili o to aby v rybníku byla zdravá obsádka a rovněž také bohatá a různorodá. Není to ovšem tak jednoduché a sehnat za rozumné peníze v dnešní době kvalitní a odkrmenou rybu a to nemluvíme o dravé rybě. Přesto naše organizace má své dlouhodobě prověřené dodavatele, kteří jsou schopni dodat kvalitní jak násadu, tak odkrmenou rybu pro potěchu nejen našich členů. To, že je rya v dobré kondici, svědčí také fakt, že za poslední dobu byl minimální úhyn v rámci nasazené ryby do našeho revíru. O zdravotním stavu násady se tak´ujišťuje náš člen kontrolní komise př. Jiří Ďuriančík, který vše dokumentuje a vede přehledy o tom, jaká ryba se do revíru nasazuje. Děkujeme za jeho práci a dále všem těm co násadu zabezpečují a do revíru vysazují. Podívejte se do fotogalerie, kde naleznete pár pěkných záběrů pořízených v rámci kontroky při vysazování v roce 2023.

Do fotogalerie klikni Zde: 


Závod pro děti na rybníku Slon 2023

undefined

   Rybník Slon v Bělé pod Bezdězem opět ožil mladými rybáři, kterých se dne 3. června 2023 sjelo celkem 72 různého věku do 15 let a to nejen z okolí Bělé pod Bezdězem, ale také Mladoboleslavska a dokonce k nám zavítali závodníci z Prahy, Štětí nebo Bechova. Nádherné počasí od samého rána, perfektně připravené zázemí, nádherné a bohaté ceny pro každého registrovaného, kterým dominovali krásné poháry, které do tohoto tradičního závodu věnoval náš Středočeský územní svaz.

   Děti v průběhu závodu lovily různou technikou na různou návnadu a nástrahu, někdo s větším a někdo s menším úspěchem. Za bedlivého dozoru rodičů a sem tam také pomoci, se svým lovícím dětem (obzvlášť tem nejmenším) snažili připravit perfektní podmínky pro lov a leckde přispět také radou. Té se také hojně dostávalo od rozhodčích těm dětem, které zrovna rybářskému kouzlu doposud nepropadli a stále se hledají v této volnočasové aktivitě.

Více se dozvíte Zde:  


 Místní rybářské závody 2023

undefined

    V sobotu 20. května 2023 se uskutečnil v Bělé pod Bezdězem místní rybářský závod zdejších rybářů. Rybářské klání doprovázelo nádherné slunné počasí od ranních hodin. Závodu na rybníku Slon se celkem účastnilo 27 lovících a jako vždy bylo zázemí připraveno na jedničku. Škoda jen, že se rok od roku účastní tohoto tradičního závodu čím dál méně našich členů.
A kdo obsadil přední příčky?
Více se dozvíte Zde: 

Na okolí revíru Slon je radost pohlédnout 

   Rybáři z Bělé pod Bezdězem opět měsíc duben tak jako každoročně věnovali úklidu a vylepšení jak vlastních pozemků, tak i těch městských, které využívá veřejnost pro volnočasové aktivity a procházky. Opět se jednalo především o úklid spadaného listí, nepořádku, úpravě terénu a podobně. Tento rok došlo také na opravu (výdřevu) břehů a zpevnění parkoviště a cest kolem rybníku Slon.

 Více se dozvíte Zde: 


Bělští rybáři a jarní násada do revíru Slon 

     Jarní měsíce jsou ve znamení zvýšené aktivity nejen probouzející se přírody a živočichů, ale také zvýšenou činnost těch, kteří se starají o naše revíry a bohatou obsádku v našich revírech. Každoročně se snaží bělští rybáři nasazovat zejména do rybníku Slon nádherné a zdravé ryby.

  Nejinak tomu bylo také letos. Bělští rybáři se snaží dlouhodobě nasazovat větší počty ryb do našich revírů, aby uspokojili poptávku rybářů, kteří zavítají na náš nádherný revír.

Více se dozvíte Zde:  


Výbor zveřejnil akce na rok 2023
   Tak, jako každý rok i letos výbor naší MO připravil termíny činnosti a akcí na následující kalendářní rok. Letos se bude poprvé snažit výbor odeslat elektronický dopis těm členům u kterých evidujeme elektronickou adresu. U zbytku členů bude zaslán klasickou sestou do schránky (dopis), nebo bude předán osobně pověřenými členy výboru. Plné znění také naleznete na nástěnkách naší organizace u rybníku Slon a ve městě.
   Již dnes Vám přinášíme obsah dopisu, to pro případ, že k někomu nedorazí. Pokud se tak stane, oznamte nám to prosím při platbě členských známek. Je docela možné, že Vaše současná adresa neodpovídá tomu, co jste nám nahlásili počátkem roku při výdeji a může tak vzniknout problém také při následném výdeji povolenek, kdy budete mít na povolence jinou adresu, než skutečně máte.
 Více se dozvíte Zde: 

Velmi vydařený dětský rybářský závod
undefined

   Bělští rybáři opět dokazují, že práci s dětmi umí a jsou schopni přilákat na akce, které pořádají velké množství dětí. Bylo tomu také tak dne 4. července 2022, kdy se uskutečnil tradiční závod pro dětské rybáře a nerybáře.  Pořadatelé odhadovali účast kolem 70-ti dětí a konečné číslo se před zahájení závodu zastavilo na startovním čísle 80 registrovaných závodníku do 15-ti let věku, což pořadatele překvapilo. Pokud se ohlédneme zpět do minulosti, tak se jedná o takřka stejnou návštěvnost mladých zájemců o sportovní rybolov a v některých ročnících byla pokořena hranice sta registrovaných závodníků. Tradičně také platilo to, že každý registrovaný závodní i bez úlovku si odnesl nějakou tu cenu dle vlastního výběru.

Více se dozvíte Zde: 

Ohlédnutí za místním rybářským závodě 2022

Za vcelku dobrého počasí se 28. května uskutečnil tradiční místní rybářský závod našich členů MO ČRS z Bělé pod Bezdězem. Závodu se účastnilo 29 registrovaných závodníků i přes občasný slabý déšť se sobotní dopoledne vydařilo. Lovila se především menší ryba. Pro závodníky připravili pořadatelé závodu opravdu pěkné ceny a dostalo se na každého.  A kdo obsadil první tři místa tohoto závodu

1. místo obsadil Matek Braslavec s 5485 body

2. místo obsadil Jiří Hofman s 4310 body

3. místo obsadil Jakub Tošovský s 4060

Těmto třem byly předány diplomy a ceny dle vlastního výběru z celkem 29 připravených cen.
Velký dík patří organizátorům závodu, rozhodčím a v neposlední řadě také obsluze našeho kiosku, který jako vždy fungoval na výbornou.
Poděkování patří také všem našim členům, kteří věnovali dobrovolné startovné, které bude použito na práci s dětmi, která se po Covidu opět naplno rozjela a také mnozí věnovali své ceny, které si vybrali.
Podívejte se do fotogalerie, ve které naleznete jak závod probíhal a také pár záběrů z vyhlašování výsledků.
 Celkové výsledky naleznete Zde.

        undefined       undefined


Poslední termíny brigádní činnosti jsou u konce
Publikováno: 25. 4. 2022

   Jarní činnost v rámci brigádní činnosti naší členské základny se dnem 23. a 24. dubna završila. Co bylo naplánováno v rámci úklidu bylo beze zbytku splněno i přes každoroční malou účast na plánovaných termínech brigádní činnosti.   Tento stav přetrvává již řadu let a do budoucna se již dnes zabývá výbor otázkou, jak tento trend zvrátit nebo zadat tyto práce, které je nutné vykonat v jarních měsících zadat firmě, která práce vykoná za naše členy. Otázkou je samozřejmě cena, za kterou bude pověřená firma práce vykonat. Platba 100,- Kč za 1 hodinu, kterou dnes každý člen odvádí za neodpracovanou brigádní hodinu je asi již dávno překonána.Podařilo se také udělat mnoho práce k zvelebení zázemí rybníku Slon.       Podívejte se do naší fotogalerie na pár záběrů. Děkujeme všem za účast a rovněž tak členům našeho výboru MO.

Fotogalerie brigádní činnosti Zde: 


Informave ze SÚS "Hromadný úhyn raků říčních u Hořovic" 

 Publikováno: 13. 4. 2022 

   Byl odhalen díky všímavosti místních obyvatel na Jalovém potoce za Komárovem. Ihned po nahlášení úhynu pracovníci AOPK ČR a Výzkumného ústavu vodohospodářského odebrali umírající jedince a podrobili je testům na přítomnost račího moru.   Výsledky nebyly průkazné, nicméně vzhledem k tomu, že ostatní živočichové ve stejném potoce nadále bez problémů přežívají, je podezření, že se jedná o tuto nákazu. Podrobnější testy nyní probíhají. Klíčové je, aby se račí mor nešířil dál. Nedaleká chráněná krajinná oblast Brdy je jedním z mála míst, kde u nás doposud žije kriticky ohrožený rak kamenáč. Má ho dokonce ve znaku.   „Račí mor přenášejí nepůvodní, americké druhy raků. Vyvolává jej „plíseň“ Aphanomyces astaci, česky hnileček račí. Je to vysoce infekční onemocnění a způsobuje masivní úhyn našich původních druhů raků, raka říčního a raka kamenáče. Ti nemají dostatečnou imunitu, aby se nákaze ubránili. Původce račího moru v jejich tělech roste a do vody uvolňuje pohyblivé spory, kterými se račí mor šíří. Prorůstá do celého račího těla a postupně zvířata zahubí. V současné době bohužel neexistuje žádný účinný prostředek, kterým by se dali raci vyléčit. Zásadní je, aby se mor nešířil dále. O situaci jsme informovali Krajskou veterinární správu i místně příslušné rybářské svazy.“ uvádí Tomáš Görner z Agentury ochrany přírody a krajiny ČR.

 Článek má pokračování Zde: 

Brigádní činnost

   Máme za sebou takřka polovinu termínů brigádní činnosti a jak se zdá zájem z řad našich členů podílet se na společné údržbě našich revírů a okolních ploch je rok od roku menši. Doby, kdy na prvních brigádních termínech se sešlo přes dvacet brigádníků jsou asi nenávratně pryč a výbor poslední dobou řeší, jak dál naložit s vypsanými termíny každoroční brigádní činnosti naší organizace, kdy je na brigádě více členů výboru než řadových členů ochotných si odpracovat předepsaný počet brigádních hodin.

   Stejný trend pokračuje také letos. Doposud dle evidence, kterou evidují pověření vedoucí brigádní činnosti se k dnešnímu dni (9. 4. 2022) účastnilo prozatím pouhých 9 členů, nepočítaje členy výboru a samotné vedoucí brigádní činnosti. 

Více se dozvíte Zde:


Oznámení o změně termínu výdeje povolenek

Upozorňujeme, že z důvodu nemoci se přesouvá výdej povolenek z 9. 3. 2022 a náhradní termín výdeje dne 11. 3. 2022 od 16:00 do 18:00 hodin v klubovně MO.

Děkujeme za pochopení, Výbor MO


 Členskou schůzí jsme ukončili rok 2021

undefined

   Bělští rybáři na své členské schůzi, která byla zároveň volební dne 26. února 2022 v místní Sokolovně vyhodnotili mimo jiné jak lovnou sezónu roku 2021, tak si zvolili nové vedení a kontrolní orgán naší organizace.Dále proběhla také nominace do orgánů SÚS. Naše místní organizace podpořila kandidáta př. Dušana HÝBNERA na předsedu ČRS SÚS a př. Miroslava NEUMANA do dozorčí komise ČRS SÚS a odboru čistoty vod při ČRS SÚS.Již tradičně proběhlo také proškolení přítomných členů naší organizace, které bylo letos zaměřeno, jak vyplňovat nové úlovkové listy (formátu A4).
 Více se dozvíte Zde:

Informace SÚS ČRS ze dne 6. ledna 2022

DODATEK SOUPISŮ REVÍRŮ č. 1 NA ROK 2022-2023 - průvodní dopis, č.j. 48/2022

Dodatek č. 1 


 Pokyny pro správné vyplňování nového typu sumáře (A4)

    Web SÚS dne 5. 1. 2022 upřesnil nové informace k vyplňování nových sumářů formátu A4.

Na základě četných dotazů sdělujeme, že na nové povolence k lovu ryb se číslo revíru, či vodní plochy v evidenci docházky a úlovků (oddíl II povolenky k lovu) zapisuje do kolonek odzadu, tzn. první dvě se vynechávají (viz vzor). Více ZDE.


Pokyny pro výdejce zlevněných povolenek držitelům průkazů ZTP a ZTP/P

   Naše organizace(tak jako jiné)obdržela závazné podmínky pro prodej zlevněných územních a celosvazových povolenek pro držitele platných průkazů ZTP nebo ZTP/P. Vzory těchto povolenek (kupónů) a vzory průkazů ZTP a ZTP/P, včetně průvodního dopisu naleznete v sekci Výdej povolenek. 

Více se dozvíte Zde: 


 Výbor zveřejnil plány akcí na rok 2022

   Každoročně výbor rybářů s dozorčí komisí připravují koncem roku termíny plánu činnosti a akcí na následující kalendářní rok. Jako vždy obdrží každý náš člen obálku, ve které naleznou jak termíny výdeje povolenek, termíny brigád, termíny rybářských závodů, tak například informace o cenách povolenek a v neposlední řadě také termín konání členské schůze, která se uskuteční dne 26. února 2022 od 14:00 hodin v Sokolovně Bělá pod Bezdězem.

   Již dnes Vám přinášíme obsah dopisu, to pro případ, že k někomu nedorazí. Pokud se tak stane, oznamte nám to prosím při platbě členských známek.

 Více se dozvíte Zde: 


Zarybnění revíru 411005, podrevír 1, ročním Candátem

   Z Ledče nad Sázavou nám byla dopravena dne 14. října 2021 pěkná drobotina. 

undefined

Jednalo se tentokrát o násadu ročního Candáta v počtu 650 ks o délce 7 až 8 cm, který byl vysazen z maximální opatrností do našeho rybníku Slon. Tak jako vždy byl přítomen zástupce dozorčí komise a pověřený člen výboru př. Kouba. Podívejte se do fotogalerie, na tu nádhernou droboť, která jak doufáme se ve velkém počtu dožije lovné míry a snad i pár odolných jedinců tuto míru významně překonají. Ať se jim daří.

Přejít do fotogalerie Zde: 


Rybářská klubovna doznal opět změn

undefined

   Rybáři z Bělé pod Bezdězem nepolevují ve svém úsilí a svou klubovnu tvoří k obrazu svému a potřebám všech návštěvníků, a to zejména dětí, kteří navštěvují DRK, svým člen v rámci výdeje povolenek a také jako jednací místo výboru a dozorčí komise místní organizace.

  Zejména pro potřeby DRK se klubovna proměnila v moderní prostor pro vzdělávání a zábavu také díky instalaci zobrazovací technice a kreslící – promítací velkoformátové magnetické tabuli.

Podívejte se do fotogalerie, kde jsme pro Vás zachytili další proměnu našeho společného prostoru.

Přejít do fotogalerie Zde: 


 Rybářská klubovna je jako nová

undefined

 Právě včas před zimním provozem proběhlo opětovné nastěhování do naší zrekonstruované klubovny. Stalo se tak ve dnech 2. a 3. září 2021.

   Od ranních hodin probíhal úklid místností, očištění uskladněného nábytku, výpočetní techniky a opětovnénastěhování do klubovny všeho co budeme potřebovat na pondělní (4.10.2021 od 15:30 hodin) zahájení dětského rybářského kroužku za přítomnosti rodičů a středečnímu (6.10.2021 od 17:00 hodin) zasedání výboru a dozorčí komise.

 Pokračování článku Zde: 


Příspěvek MO Bělá pod Bezdězem do fondu na nákup vodních ploch

   Tak jako každoročně i letos naše MO Bělá pod Bezdězem zaslala dobrovolný příspěvek do fondu na nákup vodních ploch při SÚS. Tento příspěvek konkrétně u naší organizace činí 50,- Kč za každého dospělého člena, odeslána tedy byla částka 18 300,- Kč.

Výše uvedený rozsah příspěvku byl schválen usnesením naší členské schůze.

   Prvořadým a jednoznačným cílem fondu je především udržení stávajících a dále podle možností rozšíření vodních ploch pro umožnění rybolovu členů ČRS.

Jednatel MO Bělá pod Bezdězem

Ing. Miroslav NEUMAN


Dětský rybářský závod se opět vydařil 

   Konečně se děti dočkali svého již tradičního rybářského závodu v Bělé pod Bezdězem na rybníku Slon. Za dodržování zvýšených hygienických opatření se uskutečnil dne 5. června 2021 závod pro děti, kterých se registrovalo celkem 67 mladých závorníků do 15-ti let věku, což je velice slušný počet. Počasí se vydařilo a bělští rybáři pro děti a jejich doprovod zabezpečil perfektní podmínky a v neposlední řadě také ceny, o které se opět postaral Středočeský územní svaz ČRS a místní rybáři. Opět se potvrdilo, že práce s mládeží se vyplatí. Děti se rády vrací a soustu těchto dětí navštěvovalo v minulosti, nebo ještě navštěvují dětský rybářský kroužek a postupně se tak daří omlazovat členskou základnu.

   Ale teď zpět k samotnému závodu. Po prvním poločase dosáhl nejlepších výsledků Jan Štolovský s počtem bodů 243 body. Druhé místo obsadila Rozálie Tošovská, která ulovila 155 bodů a třetí místo obsadil Jan Pánek, který ulovil 146 bodů.

Pokračování článku Zde:  


Uzavření revíru 411 005, podrevír 1.

Oznámení výboru MO ČRS Bělá pod Bezdězem.
Na základě krátkodobého provozního důvodu, dojde dne 5. června 2021 v čase od 04:00 hodin do 13:00 hodin k "UZAVŘENÍ" revíru 411 005, podrevír číslo 1. (Malý a Velký Slon) z důvodu konání dětského rybářského závodu.

Hospodář MO ČRS


 Členská schůze místní organizace Bělá pod Bezdězem se uskuteční 5. 6. 2021

   Výbor ČRS, z.s., místní organizace Bělá pod Bezdězem, oznamuje, žedne 5. června 2021 od 15:00 hodin(po ukončení DRZ) se uskuteční "Členská schůze MO" .Místo konánírybník Slon(411 005, podrevít 1).

Tímto Vás zveme na tuto akci. Občerstvení a toalety v místě konání.


 

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Stránka emailem


Nadcházející události
Žádné události
Výsledky ankety
Revíry SÚS
Mimopstruhové revíry.

Pstruhové revíry.
Přihlásit
Jméno:
Heslo:

Předpověď počasí

Předpověď použita z webu společnosti METEOPRESS.
-----------------------------
ČHMÚ - radarová data
Předpov. povodňová služba
Podporujeme
ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

ČRS, z.s., Středočeský územní svaz

Rybářský týdeník na Facebooku

JIMI TOOLS