Dnes je Sobota, 15. prosince 2018   10:26:02Svátek slaví Radan/Radana, zítra Albína.   Dle příjmenáře: Eliáš

Minikalendář
Minulý měsícPro 2018Příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Dnes
Spřátelené organizace
MO ČRS Mladá Boleslav
MO ČRS Mnichovo Hradiště
MO ČRS Bakov nad Jizerou
MO ČRS Benátky nad Jizerou
6.základní škola: Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
1.PTS Táborník Mladá Boleslav
Mateřská škola Březinka
Skautské středisko Svornost
Partneři
Středočeský kraj
Český rybářský svaz
ČRS - Středočeský územní svaz Praha
MÚ Bělá pod Bezdězem
MS Polygrafie s.r.o.
CITY-MB, s.r.o.
ATMOS
Rybářské potřeby Křepelka
Rybářské potřeby U pytláka
Tom Crystal
Spřátelené weby
Nachytáno s Kaudíkem
Rybářské závody
Stále na rybách - ryby a rybaření
Rybaření ve Španělsku
Rybářský žebříček

 

Vítejte na internetových  stránkách naší organizace

   Na těchto stránkách naleznete veškeré potřebné informace, týkající se života v naší místní organizaci Bělá pod Bezdězem. Jsou zde uvedeny termíny konání výborových a členských schůzí, přijímání a školení nových členů, termíny brigád, výdeje povolenek, ceny členských příspěvků, zápisné nových členů, ceny povolenek. Dále zde naleznete akce, které se konají pod záštitou naší organizace jako jsou veřejné rybářské závody, "Dětské rybářské závody" a podobně.

   Můžete se zde seznámit s legislativou týkající se lovu ryb a životního prostředí a v neposlední řadě mnoho zajímavých odkazu na jak spřátelené místní organizace, tak na obchody s rybařinou, literaturou a pod. Budeme rádi pokud nám zašlete náměty, připomínky nebo příspěvky, které pomohou oživovat tento Web.
 

 
                                         Denní Doba lovu - Vyhláška ze dne 7. února 2018 Zde.

Výbor zveřejnil plány akcí na rok 2019

   Každoročně výbor bělských rybářů s dozorčí komisí připravují koncem roku termíny na následující kalendářní rok. Jako vždy obdrží naši členové obálku, ve které naleznou jak termíny výdeje povolenek, termíny brigád, termíny rybářských závodů, tak například informace o cenách povolenek a v neposlední řadě také termín konání členské schůze.
   Již dnes Vám přinášíme celý obsah dopisu a to pro případ, že k někomu nedorazí. Pokud se tak stane, oznamte nám to prosím při platbě členských známek. Je docela možné, že Vaše současná adresa neodpovídá tomu, co jste nám nahlásili a může tak vzniknout vážný problém při výdeji povolenek, kdy budete mít na povolence jinou adresu, než skutečně máte.
Oslovení a informace o poplatcích na rok 2019                       Termíny výdeje povolenek  

Termíny pořádání různých akcí  


DRK končí svou podzimní část - Co přinese zimní část?
   Další pravidelné schůzky DRK proběhly 21. a 28. listopadu 2018. Hlavními tématy kroužku byly rybářský řád a poznávání různých druhů ryb. Tyto pro mnohé nezáživné činnosti oživujeme soutěží o magnetky s obrázky ryb, ti nejlepší už mají doma pěknou sbírku. Ve chvílích volna děti hrají pexeso, navazují háčky, trénují poznávačku ryb a malují si. Co budou dělat děti v zimní části se zcela jistě dozvíte. Zeptáme se vedoucích a přineseme Vám pár informací v následujícím článku z prostředí DRK. Prozatím se můžete podívat do fotogalerie na pár snímků, které naleznete Zde.

Podzimní násada kaprů do rybníku Slon
Bělští rybáři nasadili do svého revíru opravdu pěkné kousky kapra. Stalo se tak 16. listopadu v dopoledních hodinách. Celkem se jednalo o 300 kg kapra o průměrné váze 5 až 7 kg. Ryba byla dodána již tradičně z rybářství Doksy spol. s r.o. Ryba při vypouštění do revíru byla ve velmi dobré kondici. Nad celou akcí dohlížel mimo jiné zástupce dozorčí komise přítel Jiří Ďuriančík. Podívejte se do fotogalerie v naší fotogalerii, kterou naleznete Zde.

Podzimní rybářský kroužek jede naplno
   Dne 14. listopadu 2018 se konala další schůzka rybářského kroužku v naší klubovně. Nejprve jsme pracovali s Vodníkovou rybářskou knížkou. Děti hledaly v rybářském řádu nejmenší lovné míry ryb v mimopstruhových (MP) revírech a povídali jsme si o změně doby lovu na MP revírech. Poté následovala soutěž v poznávání ryb, soutěžilo se o magnetky s obrázky ryb a nakonec jsme trénovali navazování háčků. Někteří již tuto dovednost zvládají velmi dobře, ale jen trénink dělá mistry, takže příští setkání budeme pokračovat. Podívejte se do fotogalerie na pár snímků, které naleznete Zde.

Rybářský kroužek ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem
   Ve středu 24. 10. 2018 se konala další pravidelná schůzka DRK. Bohužel počasí už není tak pěkné, abychom strávili 2 hodiny u rybníka, tak jsme se přesunuli do naší rybářské klubovny. Kroužek byl rozdělen na 2 půlky. První hodinu jsme si povídali o svazovém rybolovu, o revírech a jejich rozdělení. Rozdali jsem si nové vodníkovi pracovní sešity, pexesa a omalovánky. Pracovní sešity jsme si podepsali a hned splnili první vodníkův úkol, vymyslet mu jméno a vybarvit ho. Ještě jsme stihli podle pexesa najít a pojmenovat ryby na deskách sešitu. A tu druhou hodinku mají děti volnější, aby si na kroužku také mohly pohrát, mrknout se do Rybářství, podívat se na rybářská videa (tentokrát zvolily sumce) a namalovat si nějakou pěknou rybku

Další kroužek bude zase příští středu, podle počasí buď u rybníka, nebo v klubovně.

           
Rybářský kroužek ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

   Ve středu 17. října proběhla další schůzka rybářského kroužku. Počasí je stále krásné, a tak jsme vyrazili podruhé k rybníku Slon. Tentokrát jsme si povídali a věnovali se lovu na přívlač a feeder.

   Třpytky statečně rotovaly vodou, někdy i na stromech,  špičky feederu se skoro nezastavily, ale bohužel se nám zatím nedaří proměnit záběry v úlovek, který by se mrknul na břeh.

   V příštích návštěvách budeme zdokonalovat naše rybářské umění a budeme se snažit chytit nějaké rybky.

Vše podstatné se dozvíte v sekci Dětského rybářského kroužku Zde, a pár fotografií naleznete také Zde.


Rybářský kroužek ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

   S novým školním rokem začal dětský rybářský kroužek i v Bělé pod Bezdězem. První schůzka proběhla 3. října v naší rybářské klubovně na Střeláku. Seznámili jsme se s novými členy, s náplní kroužku, hráli hry a malovali si.

   Druhá schůzka kroužku už se konala u rybníka Slon, počasí nám vyšlo náramně, ale aktivita ryb nebyla moc velká. Než jsme ale nahodili pruty do vody, povídali jsme si o způsobech lovu, o tom co musíme k vodě nosit a jak se u ní máme chovat. Potom si děti namíchaly krmení, rozdělili jsme červy, biče, návazce a přesunuli se na místa k lovu.

              Více se dočtete v sekci Dětského rybářského kroužku Zde, a pár fotografií naleznete také Zde.

                   Konference Středočeského územního svazu

   Dne 22.září 2018 se uskutečnila konference Středočeského územního svazu (dále jen ÚS). Jedním z hlavních bodů byla volba nového výboru ÚS a zvolení nové Dozorčí komise ÚS.

 Do výboru SÚS byli zvoleni:
Předseda:
Dušan Hýbner, MO Bělá pod Bezdězem
1. místopředseda ÚS pro legislativu a vnitřní vztahy: Jiří Novák, MO Kladno
2. místopředseda ÚS pro sportovní činnost: Radek Zahrádka, MO Mladá Boleslav
Hospodář SÚS: Milan Štěpnička, MO Český Šternberk
Zástupce hospodáře + rybolov handicapovaných: Jan Porhansl
Právník ÚS: JUDr. Jaroslav Černík, MO Mělník
Vedoucí odboru mládeže: Jiří Eichler, MO Čelákovice
Vedoucí ŽP a ČV: Ing. Tomáš Straka, MO Veltruby
Propagace a marketing: Martin Chmelík, MO Rudná
Investice: Ing. Tomáš Grunt, MO Hořovice
Člen výboru, hospodářská činnost: Viliam Horák, MO Kladno
Člen výboru, investice: Alena Valtrová, MO Žleby

* Členové Rady ČRS za SÚS: Dušan Hýbner, Radek Zahrádka, náhradník Jiří Novák.

Dále pak byla zvolena nová Dozorčí komise SÚS ve složení:
Předseda DK:
Mgr. Václav Pertl (MO Čelákovice),
Členové: Ing. Miroslav Neuman (MO Bělá pod Bezdězem), Ing. Radek Ptáček (MO Uhříněves), Ing. Ján Semáč (MO Mělník), Mgr. Jan Šanko (MO Nymburk), Mgr. Magdalena Vondrušková (MO Unhošť), Tomáš Zlatohlávek (MO Rožmitál pod Třemšínem).

* Člen Republikové dozorčí rady ČRS, z.s., za SÚS: Mgr. Václav Pertl

Více o konferenci a všem co obsahovala se dozvíte ze stránek SÚS Zde, Zde a také ze stránek Zde.

Členové, výbor a dozorčí komise, místní organizace v Bělé pod Bezdězem gratulují ke zvolení všem výše citovaným a zejména našemu předsedovi Dušanu Hýbnerovi, který je našim členem. Ať se všem daří naplňovat předsevzetí a k tomu jim přejme hodně sil a zdraví.


Sdělení všem našim členům

Vážení členové naší místní organizace,

dovolujeme si Vás informovat, že na základě nařízení Evropského parlamentu vstupují v platnost nové zásady ochrany a zpracování osobních údajů (GDPR). Informace, které jste nám poskytli v souvislosti s vaším členstvím v Českém rybářském svazu jsou zpracovávány a chráněny dle platné legislativy vstupující nově v platnost. Podle manuálu ČRS byla vypracována Směrnice a nové formuláře.

Věnujte pozornost a seznamte se prosím s těmito dokumenty:

                    INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ         

                    Souhlas člena se zpracováním osobních údajů                        

                    Rozšířený souhlas se zpracováním osobních údajů               

                    Přihláška za nového člena                                                             

Všechny dokumenty ohledně GDPR jsou k dispozici k nahlédnutí v klubovně MO.

                                                                                                                                                       Jednatel MO Ing. Miroslav NEUMAN

Takhle rozhodně NE! Rybářská stráž bude nekompromisní!

Na oficiálních stránkách SÚS se objevil zajímavý článek ohledně chování se některých rybářů u vody. Doporučujeme si tento článek pozorně přečíst a zamyslet se nad tím, proč k vodě vlastně jezdíme.

    Jak již všichni jistě víte, od loňského roku máme v našem ÚS čtyři revíry, na které byla MZe udělena výjimka z denní doby lovu na roky 2017, 2018 a 2019.

Jedná se o revíry LABE 19 – č. 411 051 (MO Čelákovice), LABE 18 – 411 050 (MO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav), VLTAVA 15, údolní nádrž Kamýk – č. 411 503 (SÚS) a BEROUNKA 4A – č. 411 002 (MO Kladno).

V loňském roce jsme na všech těchto revírech nezaznamenali závažnější problémy a vše fungovalo, jak mělo.

Letos si zřejmě někteří jedinci usmysleli, že se zakoupenou povolenkou si pořizují i právo, chovat se u vody s prominutím, jako čuňata! Tak Vám tedy říkám, že NE! Ve středních Čechách si uděláme pořádek okamžitě, o tom nepochybujte.

To, co se děje teď, je něco, nad čím zůstává rozum stát. Pár neukázněných jedinců si z břehů našich řek dělá kempy a nalejvárny, poškozují a ničí přírodu, chovají se nevhodně nejen ke kolegům rybářům, ale i k členům RS, což nebudeme v žádném případě tolerovat. Více čtěte ZDE.

Poděkování naší organizaci
   Ještě jednou se vracíme k již proběhlé akci pod názvem "O pohár předsedy SÚS". Ta se uskutečnila opět na rybníku Slon v Bělé pod Bezdězem dne 12. května 2018. V pořadí to byl již 4. ročník, ten první se uskutečnil také na Slonu. Dle vyjádření všech, kteří se na této již prestižní akci podíleli, byl tak jako u zahajovacího ročníku, tak i u toho posledního závod připraven na velmi dobé úrovní a zejména účast mladých rybářů byla velmi vysoká. Závodu se také účastnilo mnoho dětí, které teprve o rybařině uvažují a právě na ty je tento druh závodu cílen. Díky přístupu naších členů MO k zdárnému průběhu této akce nám předseda SÚS Dušan Hýbner, spolu s jednatelem Pavlem Horáčkem zaslali písemné poděkování, kterého si vážíme a děkujeme za ocenění naší práce.
Přesné znění naleznete Zde.

Místní rybářský závod proběhl zdařile

   Již tradičně se na rybníku Slon scházejí rybáři místní organizace v Bělé pod Bezdězem, aby poměřili mezi sebou dovednosti v rybolovu. Nebylo tomu jinak také 19. května 2018. Od čtvrté hodiny ranní, kdy byla zahájena prezentace se nakonec zastavil na čísle 35 registrovaných závodníků. Organizátoři odhadovali účast kolem 40 závodníků a trefili se docela přesně. Startovné bylo dobrovolné a výtěžek bude, jak bylo deklarováno předem, věnován na práci s mládeží. Všem závodníkům děkujeme za příspěvek a vybrané prostředky účelně použijeme právě pro naše nejmladší rybáře, kteří se připravují na zkoušky k získání prvního rybářského lístku.

Do fotogalerie přidány nové fotografie z předávání cen. Vše podstatné Zde.


Ve fotogalerii přidány záběry z Poháru předsedy SÚS
   Do fotogalerie jsme nahráli vše kolem závodů 4. ročníku "O pohár předsedy SÚS", který se uskutečnil dne 12. května 2018 na rybníku Malý a Velký Slon. Postupně Vám přineseme ohlédnutí za tímto velice vydařeným závodem pro děti a mládež. Nyní se však podívejte jak to na revíru při závodech vypadalo, a o jaké ceny se soutěžilo. Více v naší fotogalerii Zde.

Závod o pohár předsedy SÚS opět v Bělé pod Bezdězem pro děti a mládež

Rybník Slon v Bělé pod Bezdězem, bude opět hostit mladé závodníky, kteří se zúčastní závodu "O pohár předsedy SÚS" dne 12. května 2018.

Rybářské závody „O pohár předsedy SÚS“ jsou pořádány za podpory hejtmanky Středočeského kraje Ing. Jaroslavy POKORNÉ JERMANOVÉ.

Časový harmonogram závodu:

Prezentace + losování 05.00 – 07.45 hodin
 I. Poločas   08:0010:00 hodin
 Přestávka   10:0011:00 hodin
 II. Poločas 11:0013:00 hodin

Vyhlášení výsledků + předání cen cca 14.00 hod.

Další informace naleznete v sekci "Informace z MO" a také o této prestižní akce předsedy SÚS se dočtete na stránkách SÚS.

Na dětský Pohár předsedy rozšiřujeme kapacitu lovných míst

   Vypadá to, že se děti a mládež nenechají zahanbit dospěláky, na sobotní Pohár předsedy SÚS je v tuto chvíli přihlášeno 104 závodníků, a tak rozšiřujeme lovná místa, aby se dostalo na každého, kdo na závody dorazí.    Startujeme už v sobotu 12. května na rybníku Slon v Bělé pod Bezdězem a od pořadatelů máme vzkaz: Děti, mládežníci, rodiče, přijeďte i ti, kteří se nepřihlásili a rozhodnou se třeba na poslední chvíli!Podle dosavadních přihlášek to vypadá na rekord ze všech dětských ročníků Poháru předsedy SÚS.

Kapacitu rozšiřujeme, každý si u nás v pohodě zaloví a věřím, že prožije krásné sobotní dopoledne. Jsme připraveni i na ty, kteří přijedou v pátek,“ říká Dušan Hýbner, který si tento očník v jeho končícím volebním období vzal na svá bedra a do své domovské místní organizace. Více se dočtete na stránkách SÚS.


                                                              "POZOR "ZMĚNA"

Uzavření revíru 411 005 Bělá 1, podrevír č. 1. Slon

1) Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Bělá pod Bezdězem, oznamuje uzavření revíru č. 411 005 Bělá 1, podrevír 1., ve dnech od 09. 05 do 12. 05. 2018 z důvodu násady ryb pro rybářský závod „O pohár předsedy SÚS“.

2) dne 12. 05. 2018 v době od 04.00 hodin do 16.00 hodin, z důvodu konání závodu "O pohár předsedy SÚS děti a mládež"

3) dne 19. 05. 2018 v době od 04.00 hodin do 16.00 hodin, z důvod pořádání "Místního rybářského závodu".   Na ostatních nádržích, které jsou součástí revíru, zůstává lov beze změn, dle bližších podmínek výkonu rybářského práva na revíru 411 005.

Bělský kapr je minulostí

   Tradiční 11. ročník "Bělského kapra" je za námi. Stalo se tak dne 29. dubna 2018 v Bělé pod Bezdězem na rybníku Slon. Závodníci přijeli do upraveného areálu rybníku Slon v časných ranních hodinách. S rozbřeskem mohli posoudit nové technické zázemí, které místní organizace vybudovala, včetně nové elektroinstalace a výsadby dřevin na pozemku, který naše organizace vlastní. Velkým přínosem byla také nově osazená informační tabule, (o tom napíšeme následně) kde si mohou návštěvníci areálu přečíst zajímavé informace o místním revíru.

   Samotný závod proběhl za velmi pěkného počasí, i když ranní teploty jsou v tomto období ještě ne příliš příznivé. To ovšem závodníky neodradilo. Dopolední a polední teploty vynahradili ranní chlad a rosu. Škoda jen, že závodu se nezúčastnilo více závodníků. Při prezentaci se počet zastavil na čísle 56 registrovaných do závodu a to je počet žalostný. Z hlediska dlouhodobého sledování se tento trend účasti snižuje. Příčin může být hnedle několik, ale ty zde rozebírat prozatím nebudeme. Připraveno pro rybáře bylo více jak 25 kvalitních rybářských cen (která organizace dává do závodu tolik cen???).

   Konec konců ti co přijeli na tento závod, se dozajista dočkali příjemného prostředí s kvalitním zázemím a dobře připraveným závodem.

A kdo obsadil první tři místa - bednu?

                1. místo s počtem bodů 13 435 obsadil Martin ČAPEK - Dolní Lhota

                2. místo s počtem bodů 12055 obsadila Soňa SYCHROVÁ - Jenišovice

                3. místo s počtem bodů 10750 obsadil Tomáš NOHÝNEK - Mnichovo Hradiště


                                    Brigádní činnost započala

Jarní měsíce sebou nesou po zimě spoustu úkolů a starostí a revíry, které naše organizace obhospodařuje. První plánované brigády již proběhli minulý týden a to 7 a 8. dubna 2018 u rybníku Slon v Bělé pod Bezdězem.

Naši členové, jak již každoročně se podílí na zvelebení okolí rybníku, úklidu listí a drobné opravy po zimě. Celkem prvního termínu se účastnilo 11 brigádníků z řad naší organizace a prioritní prací bylo hrabání spadaného listí a suché trávy, odvoz odpadků a podobně.


                                 Zarybnění pstruhového potoku

   Další zarybnění, tentokrát do „Bělského potoku“ revír číslo 413 001 Bělá 1. se uskutečnilo dne 5. dubna 2018 a to tentokrát pstruhem obecným, kterého dodaly Sádky Hynčice.

   Do potoku bylo na různých místech vysazeno celkem 80 kg. Při vypouštění pstruha do vody byl za přítomnosti dozorčí komisi místní organizace Bělá pod Bezdězem přítomen př. Jiří Ďuriančik a hospodář místní organizace př. Marek Braslavec. Ti svými podpisy rybu převzali a zkontrolovali její stav a množství dle objednávky.

   Můžeme jen doufat, zě Kormorán a jemu podobní predátoři nezdecimují novou násadu a zbude pár pěkných kousků pro rybáře vyznávající pstruhovou rybařinu.


Jarní násada do revírů v Bělé pod Bezdězem

  Jarní čas patří především úklidu v okolí revírů a také příprava na plánované závody a rybolov. To se neobejde mimo jiné i kvalitním zarybněním revírů, které se odehrává právě v tomto jarním období.

   Výbor každoročně objednává co nejkvalitnější násadu od těch tradičních a prověřených dodavatelů.

   První dodávka byla do rybníku Slon nasazena dne 29. března 2018. Jednalo se o násadu kapra K3(cca 45 až 50 cm) o celkové hmotnosti 1200 kg (průměrná hmotnost 2 kg/ks) z Rybářství Doksy. 


                     Ohlédnutí se za dětským rybářským kroužkem

   Dětský rybářský kroužek při místní organizaci v Bělé pod Bezdězem má již dlouholetou tradici. Díky podpoře výboru a hlavně úsilí vedoucích se daří u dětí vzbuzovat zájem o tuto volnočasovou aktivitu a pořadatelé doufají, že zájem o rybářství děti neopustí a rozšíří tak řady místní organizace a tím i svazu jako takového. Kroužek započal v měsíci říjnu loňského roku a dle vyjádření hlavního vedoucího přítele Tošovského se děti k vodě díky počasí takřka nedostali a čas tak trávili především v klubovně, kde se učili zejména teorii a praktickým dovednostem, jako jsou například návazce a podobně. Doufejme, že počasí v jarních měsících již dovolí natěšeným dětem vyrazit na praktickou část k rybníku Slon. Podívejte se do fotogalerie, kde jsme pro Vás zveřejnili to, co děti na schůzkách dělají a také jakou zábavu pro děti připravují jejich vedoucí.


                            Bělští rybáři hodnotili uplynulý rok

   Tak jako vždy i letos počátkem nového roku hodnotili rybáři z Bělé pod Bezdězem uplynulý rok. Stalo se tak dne 24. února 2018 od 09:00 hodin v místní Sokolovně. Výbor připravoval svědomitě program schůze již dlouho před jejím konáním, zajistil občerstvení, pozval hosty nejen ze spřátelených okolních organizací, ale také představitele města.  S čím však do značné míry nepočítal, to byla rekordně nízká účast. Čím to bylo lze se jen dohadovat – třeskuté mrazy, chřipková epidemie, nebo pokračující trend nezájmu. Vcelku překvapivé je i fakt, že i přes písemné vyrozumění našich jubilantů, si nepřijdou vyzvednout poukaz. A jaká že nakonec byla účast? V zápise z členské schůze stojí 34 členů organizace, kteří se dostavili na schůzi. Z celkového počtu 362 (k 31. 12. 2017) je to opravdu málo. Více se dozvíte v zápise z členské schůze a také jsme pro Vás připravili, nebo ještě připravujeme zveřejnění jednotlivých zpráv funkcionářů organizace. Ty naleznete Zde.  Ve fotogalerii jsme zveřejnili pár zajímavých snímku.


Rok se s rokem sešel a …

Opět tu máme čas, kdy budeme vyplňovat sumáře úlovků a docházek
Jak vyplnit
"SUMÁŘ ÚLOVKŮ A DOCHÁZEK“???

Ukončení společného rybolovu mezi SÚS a pražským ÚS

Tímto sdělujeme všem členům našeho Středočeského územního svazu, že ke dni 31. 12. 2017 končí dohoda o společném rybolovu mezi Českým rybářským svazem, Středočeským územním svazem (dále jen SÚS) a Územním svazem města Prahy (dále jen ÚSMP) o společné platnosti povolenek na hlavním toku Labe a Vltavy.

K tomuto kroku jsme dospěli po zvážení všech ekonomických aspektů, kdy tlak na stále vyšší kompenzace ze strany ÚSPM stoupal, stejně tak jako tlak Rady ČRS na zrušení rámcových dohod, které odčerpávají prostředky a zájemce z celosvazového rybolovu. Z těchto důvodů se výbor SÚS rozhodl tuto dohodu, která je platná do 31.12. 2017, dále neprodlužovat.

Zdroj Web SÚS


Trika pro naši místní organizaci na prodej

   V minulém článku jsme slibovali, že se dozvíte také o realizaci akce triček s logem naší organizace a logem územního svazu. Tak tedy zde máte pár základních informací.

Trička s názvem MO, logem SÚS na ramenou a logem MO na prsou cena 230,- Kč.

Vše ve třech barvách a různých velikostech od dětských po XXXL k dostání při výdeji povolenek v klubovně MO Bělá pod Bezdězem, nebo na telefonu: 728372504 Jakub Tošovský.

Prohlédněte si více Zde: http://www.rybaribpb.cz/modules/extgallery/public-album.php?id=226
                   Konec roku za dveřmi. Co nás čeká v roce 2018?

   Konec roku máme za dveřmi a s tím souvisí značné úsilí výboru naší organizace připravit akce na nadcházející rok 2018. Na poslední výborové schůzi v měsíci listopadu (v prosinci již schůze nebude), výbor odsouhlasil konečnou verzi termínovaného kalendáře na rok 2018 (viz odkazy níže). V plném proudu probíhá také přípravy na sběr starých a výdej nových povolenek. První termín výdeje je stanoven již na 2. ledna 2018 od 16:00 hodin do 18:00 hodin v klubovně místní organizace v Bělé pod Bezdězem. Zároveň zde bude možní zakoupit triky s logem naší organizace. O tom více v následujícím připravovaném článku, včetně vyobrazení, ceně a velikostech.

   Hlavním úkolem výboru a dozorčí komise je stejně jako každý rok distribuce dopisu našim členům, ve kterých naleznete Oslovení výboru a rozpis poplatků na rok 2018; Terminovaný kalendář výdeje povolenek na rok 2018 a Terminovaný kalendář akcí na rok 2018. I přes to, že výbor bude všem našim členům zasílat dopis s těmito informacemi, může se stát (a stává se) že někomu nedorazí z důvodu chybné adresy v naší
Vytisknout stránku Vytvořit PDF Stránka emailem


Nadcházející události
Žádné události
Výsledky ankety
Vaše nejoblíbenější ryba?
Kapr 41% (209)
Štika 7% (38)
Candát 12% (61)
Bolen 4% (20)
Pstruh 4% (23)
Amur 5% (27)
Úhoř 5% (28)
Sumec 4% (24)
Lín 8% (44)
Jiná 5% (25)
Celkem hlasů: 499
Anketa ukončena 1.12.2018 8:13
Revíry SÚS
Mimopstruhové revíry.

Pstruhové revíry.
Přihlásit
Jméno:
Heslo:

Předpověď počasí

Předpověď použita z webu společnosti METEOPRESS.
-----------------------------
ČHMÚ - radarová data
Předpov. povodňová služba
Podporujeme
ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

ČRS, z.s., Středočeský územní svaz

Rybářský týdeník na Facebooku

JIMI TOOLS