Dnes je Pátek, 23. února 2018   13:14:15Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj.   Dle příjmenáře: Benda

Minikalendář
Minulý měsícÚno 2018Příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Dnes
Spřátelené organizace
MO ČRS Mladá Boleslav
MO ČRS Mnichovo Hradiště
MO ČRS Bakov nad Jizerou
MO ČRS Benátky nad Jizerou
6.základní škola: Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
1.PTS Táborník Mladá Boleslav
Mateřská škola Březinka
Skautské středisko Svornost
Partneři
Středočeský kraj
Český rybářský svaz
ČRS - Středočeský územní svaz Praha
MÚ Bělá pod Bezdězem
MS Polygrafie s.r.o.
CITY-MB, s.r.o.
ATMOS
Rybářské potřeby Křepelka
Rybářské potřeby U pytláka
Tom Crystal
Spřátelené weby
Nachytáno s Kaudíkem
Rybářské závody
Stále na rybách - ryby a rybaření
Rybaření ve Španělsku
Rybářský žebříček

Dětský rybářský kroužek

při MO ČRS Bělá pod Bezdězem

Vedoucí kroužku

př. TOŠOVSKÝ Jakub

Mob.: 728 372 504

př. BRASLAVEC Marek

Mob.: 604 530 605

 př. HOFTA Jiří

 Mob.

E-Mail: jakub.tosovsky@centrum.cz

Hlásit se do kroužku můžete v průběhu celého roku.

   Na těchto stránkách se budeme věnovat všemu s čím se v kroužku budete seznamovat, kdy a kde  se kroužek koná a jaké závody jsou pro Vás připraveny.

   Neopomeneme zde zveřejnit také dětské tábory, které pořádá Český rybářský svaz. Tyto tábory jsou zaměřeny zejména na rybolov a zdokonalování se v rybolovné technice.

Souhlas zákonného zástupce lze stáhnout ZDE.

TERMÍNY POŘÁDÁNÍ DĚTSKÉHO RYBÁŘSKÉHO KROUŽKU

                                   "Klubovna U Střelnice č.p. 317"

při místní organizaci ČRS Bělá pod Bezdězem

Hl.Ved.  JT - Hlavní vedoucí Jakub TOŠOVSKÝ, Ved. MB - Vedouví kroužku Marek BRASLAVEC.

Povolení lovu v rámci výuky DRK

   Hospodář pro potřeby dětského rybářského kroužku povoluje rybolov v revíru 411 005 Bělá 1 podrevír 1. Slon v době zákazu lovu všech druhů ryb od 16. 3. do 30. 4. 2017.

Zápis z jednání výboru č.4/2017 ze dne 22.03.2017


Dětský rybářský kroužek funguje

   Od vedoucích se webu opět podařilo získat pár informací o tom,  jak funguje dětský rybáčský kroužek, kolik dětí do kroužku chodí  a co mladé rybáře čeká. Připravujeme také emisi fotografií, kterou zveřejníme ve fotogalerii na těchto stránkách. O zveřejnění Vás budeme informovat. A co nám o kroužku napsal hlavní vedoucí si můžete přečíst zde:

   Od října 2016 začaly děti, které by se chtěly stát rybáři, navštěvovat rybářský kroužek pod záštitou MO ČRS Bělá pod Bezdězem. Každé pondělí se podle počasí scházely buď u rybníka Slon, nebo v místní rybářské klubovně. Kroužek pravidelně navštěvuje 14 dětí, některé již kroužek navštěvovaly minulý rok, některé přišly v říjnu na kroužek poprvé. U rybníka jsme se věnovali lovu na plavanou, na biče a malé splávky děti nachytaly spoustu plotic a cejnů.

  

   Když se už nedalo jít k rybníku, začali jsme chodit do klubovny. Učíme se poznávat ryby, nahazovat, namalovali jsme spoustu obrázků, učíme se navazovat háčky, postupně se probíráme rybářským řádem, povídáme si o tom, jak se chovat u rybníka, jak zacházet s ulovenými rybami a co potřebujeme s sebou k vodě. Před Vánoci jsme měli vánoční besídku, na které mladí rybáři ozdobili stromeček a rozdali si dárky, které pod ním měli připravené. V lednu se zase vrátili k nácviku navazování a učení se nových věcí týkajících se rybářského řádu. Až sleze sníh, roztaje led na rybníku a počasí bude trochu přívětivější, opět navážeme pruty a vypravíme se k rybníku.

Jakub Tošovský, Marek Braslavec, Jiří Hofta - vedoucí DRK


 

DRK bude mít svůj závod

 

   Nejméně osm dětí, které navštěvují dětský rybářský kroužek (DRK) v Bělé pod Bezdězem (ti nejzkušenější) se zúčastní dne 30. dubna 2016 samostatného závodu v rámci 10. ročníku veřejného závodu pod názvem "Bělský kapr".
Tato akce se podařila prosadit vedoucím kroužku na výborové schůzi dne 14. dubna 2016 a výbor nakonec vydal souhlas pro uskutečnění tohoto mimořádného závodu pro DRK. Jedná se především o děti, které pojedou na závody v Příbrami, které se konají 21. května 2016 a tato příležitost je pro děti vhodnou akcí k seznámení se z průběhem podobných závodů, kterých se děti budou zúčastňovat.
   Aby závod byl opravdový, má také své pravidla a podmínky, tak jako každý jiný závod. Takže děti budou závodit pouze na Malém rybníku Slon. Závod je určen pouze pro děti navštěvující DRK v Bělé pod Bezdězem, zejména pro ty děti, kteří pojedou na závody do Příbrami. Závod má svůj závodní řád a Ředitelství závodu. Doporučujeme, aby závodníkům dělal doprovod někdo z rodičů, nebo kamarádů starších 15-ti let.
   Závodníkům se budou věnovat vedoucí DRK. Závod je dvoukolový a harmonogram je obdobný jako pro závodníky 10. ročníku veřejného rybářského závodu "Bělský kapr" s tím, že prezentace závodníků proběhne samostatně a to od 07:00 a závod bude zahájen pro DRK od 07:30 hodin. Další časy harmonogramu jsou stejné jako pro závodníky na rybníku "Velký Slon" s tím, že ukončení a vyhlášení výsledků proběhne 30 minut před ukončením hlavního závodu.
   Co děti z DRK mohou očekávat? Zejména atmosféru a dění na takovém velkém závodu jakým je " Bělský kapr". Lov na rybníku "Malý Slon", bude pro děti velice atraktivní, neboť nedávno zde bylo vysazeno spoustu velkých kaprů (o tom jsme již na stránkách psali). Pro děti jsou připraveny ceny a diplomy a vyhlášení proběhne samostatně po skončení závodu. Přítomný fotograf bude pořizovat snímky úlovků, které děti ulovili. Na našem webu z této akce zveřejníme výsledky a článek o průběhu závodu. Podrobný harmonogram zveřejníme Zde.

Závodní řád Zde:   Ředitelství závodu Zde:   Harmonogram závodu Zde:


Praxe DRK na rybníku Slon

   Dětský rybářský kroužek se sešel dne 29.března 2016 u rybníka SLON, přišly hlavně děti které se zúčastní  rybářských závodů v Příbrami, aby se pod vedením instruktora Jakuba Tošovského něco naučily a na závodech se jim dařilo.

   Chytalo se na malém Slonu, kam byly nasazeny kapři. Na začátku se kapříkům na háčky moc nechtělo, ale stačilo do vody hodit trochu kukuřice a hladoví kapříci se pustili i do kukuřice co byla napíchnuta na háčcích prutů dětí. Některé děti jako třeba Péťa Pantlík  poprvé chytly rybu a za pomocí Jakuba Tošovského ji zdatně vytáhly na břeh. Podařilo se chytit i jednu štiku, kterou za velké radosti vytáhl Adam Trojan , byla to jeho první štika. Odpoledne se vydařilo a děti se už těší na 11.dubna 2016, kdy se zase sejdou u rybníka.

Podívejte se do fotogalerie, kde jsme zveřejnili pár záběrů z výuky. Fotogalerie ZDE.

Ladislav Měšťan a Marek Braslavec

SÚS pořádá letní tábor pro děti

   ČRS, z. s., Středočeský územní svaz, konkrétně odbor mládeže, pořádá letní tábor pro děti, který se uskuteční ve dnech 6. – 13. 8. 2016 v rekreačním zařízení Ludmila, Roztoky u Křivoklátu 149/53, okr. Rakovník (GPS: 50.0225744N, 13.8590306E).

 Zúčastnit se mohou děti ve věku 8 – 15 let.
Ubytování hotelového typu 2 až 4 lůžkové pokoje včetně sociálního zařízení.
Cena za pobyt: 1900,- Kč/ platba v hotovosti, anebo fakturou nejpozději do 1. června 2016! (vzhledem k časové náročnosti a nutnosti vše zařídit před zahájením tábora nebude na platby po tomto datu brán zřetel a zájemce bude nahrazen – pokud nebude dohodnuto jinak).
Přihlášky zasílejte poštou na adresu sekretariátu SÚS nebo elektronicky na hlavního vedoucího tábora:  mladez.sus@seznam.cz.
Kontakty na vedoucí tábora: hlavní vedoucí – Alena Jandourková 725 724 281, Jiří Eichler 777 172 067
Více informací, včetně přihlášky, najdete zde ⇒ Info a přihláška na tábor – SÚS 2016.


Děti z DRK trénují nasucho

   V pondělí 14. března 2016 se dětský rybářský kroužek sešel v klubovně místní organizace Bělá pod Bezdězem. Počasí bylo vcelku pěkné. Pro děti byl připraven  program venku. V klubovně se děti naseděly již dosti.

   Do kroužku přišlo dvanáct dětí, a všichni byly rádi, že nemusí sedět v klubovně a mohou si zkoušet s prutem nahazovat a trefovat se na cíl. Starším dětem to docela šlo, menší děti se ještě musejí učit. Ale to se časem samo podá. Ve fotogalerii přinášíme pár záběrů z této akce. Více Zde.

A závěrem UPOZORNĚNÍ pro členy dětského rybářského kroužku a rodiče!!!!

Příští dětský rybářský kroužek se uskuteční v ÚTERÝ 29. března 2016. V případě špatného počasí, DEŠTĚ se sejdeme v KLUBOVNĚ MO.  Pokud pršet nebude, tak se sejdeme v 15:30 hodin u rybníka SLON.

Ladislav Měšťan a Marek Braslavec


                     DRK - od teorie k praxi

   V týdnu od 29. února. 2016 do 5. března 2016 se "Dětský rybářský kroužek" (DRK) sešel mimořádně celkem třikrát. V pondělí a ve středu v klubovně a v sobotu u rybníka Slon.
   V pondělí přišel za dětmi přítel Jakub Tošovský, který jezdí na rybářské závody, aby je seznámil, jak to na rybářských závodech probíhá.
   Pro velký úspěch přišel za dětmi přítel Jakub Tošovský i ve středu a pomohl dětem připravit rybářské pruty na první vycházku k rybníku Slon.
Ta se konala v sobotu 5. března 2016 za docela chladného počasí. To dětem ale nevadilo, byly rádi, že jsou konečně u vody a můžou si zachytat. Bylo chladno, ryby nebraly, podařilo se chytit aspoň jednoho okounka, ale dětem se u rybníka moc líbilo a už se těší na další setkání u vody.
Další schůzka bude 14. 3. 2016 v klubovně od 15.30 hod.

Podívejte se do fotogalerie DRK BpB, kde jsme zveřejnili pár fotek z rybolovu na rybníku Slon.

Ladislav Měšťan a Marek Braslavec


Mimořádná schůzka DRK Bělá pod Bezdězem

   Dne 29. února 2016 se v klubovně naší organizace konal "Dětský rybářský kroužek" na kterém byla dětem pod vedením př. Jakuba Tošovského provedena ukázka montáží (navazování háčků) a rybářského vybavení. Dle vyjádření hlavního vedoucího a samotných dětí se tato ukázka moc líbila a pro velký úspěch se uskuteční ještě tento týden dne 3. března 2015 od 15:30 hodin rovněž v klubovně další pokračování.

Nezapomeňte informovat rodiče o této mimořádné schůzce.


Letní tábor rybářské mládeže 2016

   Odbor mládeže Rady ČRS pořádá v termínu 31.7. – 13. 8. 2016 letní tábor rybářské mládeže. Uskuteční se v objektu ZO OS KOVO – Buzuluk Komárov ve Smetanově Lhotě (tento objekt využíváme již po několikáté). Letní tábor je zaměřen především  na zdokonalování naší mládeže v rybářských znalostech a na přípravu dětí na soutěže ve sportovním rybolovu.  Děti si v průběhu tábora mohou vyzkoušet rybolovnou techniku (házení na terče a do dálky muškou i zátěží) nebo lov ryb udicí, který bude zaměřen na všechny povolené způsoby lovu ryb (na plavanou, umělou mušku a na položenou) dle zvoleného úseku řeky. Na děti budou dohlížet zkušení vedoucí znalí jak v oboru rybolovné techniky, tak i v lovu ryb udicí. Každý den je pro děti připraven pestrý program (soutěže, turnaje, závody, besedy, výlet atd.). Pokud bude zájem a podmínky k rybolovu, pojedou si děti zachytat i na údolní nádrž Orlík - Štědronín.

   Tábor se nachází v samostatném areálu. Obtéká ho řeka Lomnice s velice pestrým charakterem toku, jejíž šířka je mimo tábor až 20 m. Nad jezem je hluboká asi 1,5 m. Řeku Lomnici vytváří voda vytékající z rybniční soustavy v okolí města Blatná.
   V areálu jsou k dispozici 3 - 6ti lůžkové chatky,  jídelna, klubovna, sprchy, WC atd. Pro sportovní vyžití je zde bazén, hřiště, pingpongový stůl a jiné.
Vzhledem ke specializaci tábora je důležité, aby děti sebou měly základní rybářské vybavení a především členskou legitimaci a rybářský lístek. Povolenku pro všechny děti, po dobu tábora zajistí pořadatel LTM.
Tábora se mohou zúčastnit děti od 8 do 17-ti let a hlásit se mohou pouze přes své územní svazy ČRS.

Cena LTM je 4 600,- Kč

Přihlášku zašlete na adresu příslušného územního svazu, pod který spadáte (kontakty uvedeny níže). Po převzetí a potvrzení přihlášky Vám územní svaz ČRS zašle údaje potřebné k platbě účastnického poplatku.

                            Přihláška na tábor ve Wordu               Přihláška na tábor v PDF

                                            Další informace Zde, nebo na webu ČRS Zde.


Co nás čeká v únoru - Připravujeme se na jaro

Minulá schůuka:

   V pondělí 1. února 2016 proběhl "Dětský rybářský kroužek", kterého se zúčastnilo 9 dětí. Děti se učily navazovat háčky a připravit si prut na plavanou a na těžko.

Následující schůzky:

   Další kroužek proběhne v pondělí 15. února 2016 od 15.30 hodin v klubovně místní organizace a právě v pondělí 15. února. 2016 začínají jarní prázdniny, tak záleží na dětech, zda se kroužku zúčastní čí nikoli.

   Poslední kroužek v únoru proběhne v pondělí 29. února 2016 od 15.30 hodin rovněž v klubovně naší organizace. Je nutné, aby si děti donesly rybářské pruty, které si za pomoci instruktorů připraví na rybolov. V březnu začneme chodit na rybník Slon rybařit, na což se děti již velice těší.

Dětem, které si rybářské pruty nedonesou, budou zapůjčeny.


 

Výbor MO zveřejnil program členské schůze

   Sešel se rok s rokem a máme tu opět bilancování uplynulého roku 2015. Výbor na svém minulém zasedání doladil veškeré potřebné věci nutné ke zdárnému průběhu členské schůze, která se uskuteční dne 27. ůnora 2016 v Sokolovně od 14:00 hodin na kterou Vás srdečně zveme.

  


Vánoční besídka mladých rybářů z Bělé pod Bezdězem

   Stalo se již tradicí, že mladí rybáři, kteří navštěvují „Dětský rybářský kroužek“ v Bělé pod Bezdězem, oslavují vždy na konci roku. Nebylo tomu jinak i tento rok, když se děti sešli dne 21. prosince 2015 v klubovně rybářů Na Střelnici.

   Vedoucí pro děti uspořádali opravdu bohatý program, do kterého se zapojili i rodiče, kteří děti doprovázeli. Besídky se také účastnili funkcionáři naší organizace předseda dozorčí komise př. Michael Šilinger st. a hospodář př. Dušan Hýbner. Nejen oni akci každoročně podporují, ať již svou účastí, nebo dárky pro mladé rybáře, kteří navštěvují kroužek.

  

   Vánoční cukroví si děti donesly z domova a tak každý mohl ochutnat a pochlubit se dovedností svých maminek a v některých případech i tatínků, kteří cukroví napekli. Pro děti byl připraven teplý čaj a rodiče si vychutnali připravenou kávu.
Program pro děti byl ve znamení malování ozdob, zdobení vánočního stromečku a oken klubovny.

 

A co by to bylo za vánoční besídku bez dárků? Pro každého se pod stromečkem našel dárek a radost byla veliké. Podívejte se sami na fotografie, které jsme pro Vás uložili na webu www.rybaribpb.cz v sekci „Dět. ryb. kroužek BpB“, „Fotogalerie“.
A co mladým rybářům popřát na závěr? Ať se jim daří nejen na závodech v roce 2016, které organizace připravuje. Také jim držíme palce, ať jim zájem o rybařinu vydrží dlouhá léta.

Zveřejnili jsme fotografie z této akce. Více ZDE.


DĚTSKÝ RYBÁŘSKÝ KROUŽEK SE SEŠEL U RYBNÍKA

   Počasí jako na podzim.  Moc nepršelo, ale byla docela zima. Děti z rybářského kroužku se sešly v sobotu 14. listopadu 2015 u rybníku Slon.  Na schůzku zaměřenou na praktickou část rybolovu se děti opravdu těšily, zejména děti, které navštěvují kroužek tento rok poprvé.
Mladí rybáři, kteří navštěvují kroužek druhým, nebo třetím rokem se hnedle daly samy do rybolovu.
Nová děti se nejprve seznámily s rybníkem a poté si vzaly rybářské pruty a zkoušely si nahazování a pak také ulovit nějakou tu rybku.
I když se děti snažily ryby hodně zakrmit, rybám se na háček moc nechtělo. Pouze tři plotice, ze kterých měly děti velkou radost.

   Pak ale přišlo velké překvapení. Na háček skočila štika a byla ještě větší radost.
Překvapení se konalo ještě jednou. Další štiku ulovil Matyáš Laryš, který navštěvuje rybářský kroužek třetím rokem.
Přesto že byla zima, děti si dvě hodiny u rybníka užily a mohou se těšit na další schůzku u vody.

Více fotografií z lovu naleznete ve fotogalerii Dětského rybářského kroužku Bělá pod Bezdězem ZDE.

MĚŠŤAN  Ladislav a BRASLAVEC Merek


DRUHÁ  SCHŮZKA DĚTSKÉHO RYBÁŘSKÉHO KROUŽKU

   Na první schůzku dětského ryb. kroužku přišlo devět dětí, druhá schůzka se konala v pondělí 26. 10. 2015 a počet dětí narostl, dorazilo dvanáct dětí. Po druhé schůzce máme šest začínajících rybářů / rybářek  a šest už zkušenějších rybářů.

Je dobře, že počet dětí narostl a možná ??? že se najdou ještě děti, které bude zajímat krása rybařiny a krása přírody.

Další schůzka se bude konat  v pondělí 9. 11. 2015 od 15. 30. hod v klubovně

Hlavní vedoucí Ladislav MĚŠŤAN


DĚTSKÝ  RYBÁŘSKÝ  KROUŽEK ZAHÁJEN

   V pondělí 12. 10. 2015 se sešly  děti v klubovně Bělských rybářů na Střeláku , na první schůzce ve školním roce 2015 - 2016. Přes velkou propagaci která proběhla na začátku školního roku , přišly pouze čtyři nové děti.

Očekávali jsme že se doma od počítačů zvedne více dětí a přijdou do přírody. Velké překvapení bylo, že z loňského kroužku přišlo pět dětí, kteří jsou už rybáři ale rádi se naučí ještě něco nového. Zatím je devět dětí, a ( doufáme  ??? ) že děti ještě přijdou.

Podívejte se do fotogalerie, kde budeme pravidelně zveřejňovat  fotografie ze samotné přípravy mladých rybářů, ale také z akcí, které děti v průběhu roku navštíví a z dovedností při lovu ryb.  

Další schůzka proběhne 26. 10. 2015 od 15.30 hodin v klubovně MO.

Měšťan Ladislav vedoucí kroužku a vedouí Braslavec Miroslav


Dětský rybářský kroužek v rce 2015 – 2016

 

   Prázdniny jsou za námi a je tu opět nový školní rok. Dětem a zejména rodičům nastala starost do jakých zájmových kroužků v novém školním roce přihlásit své ratolesti. Nabídka je opravdu pestrá a je z čeho vybírat.
   Místní organizace ČRS v Bělé pod Bezdězem také zveřejnila před časem nabídku pro děti, které mají zájem navštěvovat „Dětský rybářský kroužek“, který již tradičně pořádá a zájem z řad dětí je rok od roku větší.

Pro děti z Bělé pod Bezdězem a okolí, které se přihlásí do rybářského kroužku je pro tento školní rok připraven opravdu bohatý program.
Pod vedením zkušených vedoucích se děti dozví vše o vodní říši, rostlinách, živočiši, kteří žijí nejen ve vodě, ale také na březích apod. Velký důraz je kladen na ochranu přírody a také na bezpečnost pohybu u vody.

   Kroužek není jen pro začátečníky, ale přihlásit se mohou také děti, které již v minulosti kroužek navštěvovali. Pro ty je připraven zdokonalovací program a svým mladším kolegům mohou předávat zkušenosti.
Nábor pro zájemce proběhne dne 12. října 2015 v klubovně MO ČRS, U Střelnice 317, Bělá pod Bezdězem od 16:00 hodin.

Pro děti z Mladé Boleslavi a okolí
Rybáři z Bělé pod Bezdězem spolupracují také s pionýrskou organizací 1. PTS Táborník Mladá Boleslav.
Tato organizace také pořádá nábor dětí do kroužku pod názvem „Mladý rybář“ a rybáři z Bělé pod Bezdězem jsou patronem této organizace a poskytují zkušené vedoucí pro teoretickou a praktickou výuku.
Nábor do kroužku „Mladý rybář“ v Mladé Boleslavi proběhne dne 6. října 2015 od 16:00 hodin v klubovně 1.PTS Táborník v ulici Zalužanská a děti mohou přijít v doprovodu svých rodičů.

   Informační letáky naleznete na pravé straně úvodní obrazovky a v sekcích „Dětský rybářský kroužek BpB“ - Aktuality a také v sekci sekcích „Dětský rybářský kroužek MB“ – Aktuality. Nezapomeňte se také podívat do fotogalerie na spoustu pěkných fotek. Budeme se na vás těšit.


 PŘEDÁNÍ PRVNÍHO RYBÁŘSKEHO LÍSTKU

   O poločase dětského rybářského závodu o pohár předsedy SUS, který se uskutečnil v sobotu 23. května bylo dětem  z dětského rybářského kroužku, kteří úspěšně 11. května 2015 složily závěrečný test z rybářských znalostí slavnostně předán předsedou SÚS panem Dušanem Hybnerem první RYBÁŘSKÝ LÍSTEK.
   Jedná se o děti   MATĚJ STREJČEK, VOJTA STREJČEK, ANIČKA CHOCHOLOUŠOVÁ, FILIP ŠVARC, JAN KUČERA,JAKUB MATES, ADAM TROJAN, VIKTORIE NEPRAŠOVÁ, JAN VOVČÁK.
Děti měly z rybářského lístku velkou radost a těší se na svoje první úlovky.

Více fotek naleznete ZDE.

Ladislav Měšťan


Mladí rybáři z DRK mají splněno

   Dne 11. května 2015 se sešly děti RYBÁŘSKÉHO KROUŽKU U RYBNÍKA SLON. Devět dětí absolvovalo závěrečný test RYBÁŘSKÉ ZNALOSTI přímo v přírodě u rybníka.

   Všechny děti napsaly test na výbornou a 23. května 2015 na DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODECH O POHÁR PŘEDSEDY SÚS jim bude předán první RYBÁŘSKÝ LÍSTEK. Při závěrečných zkouškách byl přítomen předseda ČRS SÚS pan Dušan Hýbner, který byl mile překvapen co děti všechno znají . Všichni členové výboru přejí mladým rybářům mnoho krásných úlovků.

Více fotek naleznete ZDE.

Ladislav Měšťan


Rybolovná technika na rybníku Slon

   Dne 27. dubna 2015 se konala jedna z posledních (výukových) schůzek dětského rybářského kroužku u rybníku Slon. Pro děti připravili vedoucí zajímavý program a to předvedení rybolovné techniky přítelem Jakubem Tošovským. Děti to velice zaujalo, ledasco okoukaly a chytání jim jak je vidět podle fotek šlo dobře.

  Podívejte se do fotogalerie, kde jsme zveřejnili pár úlovků našich mladých budoucích rybářů. Ať jim elán a chuť do sportovního rybolovu vydrží dlouhá léta.

Více fotek naleznete ZDE.

Ladislav Měšťan


Kapitální úlovky na rybníku Slon

   V pondělí 13. dubna 2015 se děti z rybářského kroužku sešly na rybníku Slon. Rybám se na háčky moc nechtělo, ale přes to Honzík Kučera chytil kapra, který vážil přes pět kilo. Kapitální úlovek se podařil chytit Ondrovi Vejtrubovi. Ondra chytil kapra, který vážil 7,5 kg.

Odpoledne se dětem moc líbilo a těší se na další setkání na rybníku. Vice foto ZDE.

 

Měšťan Ladislav

DĚTI  Z  RYBÁŘSKÉHO  KROUŽKU  NA  PROCHÁZCE

   V pondělí 30.3. 2015 jsme se  s dětmi vydali na prohlídku rybníku k Báře Vítkové , kam nás pozval její otec pan Vítek. Umělý rybník, který si vybudovali na zahradě se dětem velice líbil, nejvíce je zajímali jeseteři, které děti viděli poprvé. Po návratu do klubovny byli děti plni dojmů.

Další schůzka bud

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Stránka emailem


Nadcházející události
Výsledky ankety
Jak hodnotíte rok 2017 co do Vašich úlovků?
Velmi dobře.
Průměrně.
Moc mi to nešlo.
K vodě jsem se téměř nedostal.
Celkem hlasů: 20
Anketa bude ukončena 28.2.2018 13:44
Vaše nejoblíbenější ryba?
Kapr
Štika
Candát
Bolen
Pstruh
Amur
Úhoř
Sumec
Lín
Jiná
Celkem hlasů: 344
Anketa bude ukončena 1.12.2018 8:13
Přihlásit
Jméno:
Heslo:

Předpověď počasí

Předpověď použita z webu společnosti METEOPRESS.
-----------------------------
ČHMÚ - radarová data
Předpov. povodňová služba
Podporujeme
ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

ČRS, z.s., Středočeský územní svaz

Rybářský týdeník na Facebooku

Rybářský týdeník

JIMI TOOLS