Dnes je Středa, 17. dubna 2024   04:30:57Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.   Dle příjmenáře: Chalupa

Minikalendář
Minulý měsícDub 2024Příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Dnes
Spřátelené organizace
MO ČRS Mladá Boleslav
MO ČRS Mnichovo Hradiště
MO ČRS Bakov nad Jizerou
MO ČRS Benátky nad Jizerou
6.základní škola: Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
1.PTS Táborník Mladá Boleslav
Mateřská škola Březinka
Skautské středisko Svornost
Partneři
Středočeský kraj
Český rybářský svaz
ČRS - Středočeský územní svaz
MÚ Bělá pod Bezdězem
MS Polygrafie s.r.o.
CITY-MB, s.r.o.
ATMOS
Rybářské potřeby Křepelka
Rybářské potřeby U pytláka
Tom Crystal
Spřátelené weby
Nachytáno s Kaudíkem
Rybářské závody
Stále na rybách - ryby a rybaření
Rybaření ve Španělsku
Rybářský žebříček

Dětský rybářský kroužek

při MO ČRS Bělá pod Bezdězem

undefined

DRK opět v roce 2023 - 2024 funfuje    

   Dne 2. října 2023 od 15:00 do 16:30 hodin se uskuteční první seznamovací schůzka pro nové zájemce o rybářskou činnoast z řad dětí. Kroužek bude probíhat v klubovně místní organizace ČRS Bělá pod Bezdězem, U Střelnice 317. Prvotní schůzka proběhne za přítomnosti rodičů. 

 Vedoucí kroužku

př. HÝBNER Dušan

777 018 556

edseda@crs-us.cz
př. BRASLAVEC Marek

604 530 605

marabraslavec@seznam.cz
př. Jaroslav KOUBA

704 777 335

 

Hlásit se do kroužku můžete v průběhu celého roku.

   Na těchto stránkách se budeme věnovat všemu s čím se v kroužku budou děti seznamovat, kdy a kde  se kroužek koná a jaké závody jsou pro Vás připraveny.

   Neopomeneme zde zveřejnit také dětské tábory, které pořádá Český rybářský svaz, z.s.. Tyto tábory jsou zaměřeny zejména na rybolov a zdokonalování se v rybolovné technice.

 Starší informace
 
INFORMACE PRO RODIČE

   Vzhledem k současné situaci, která vedla k uzavření školských zařízení se do odvolání ruší pořádání dětského rybářského kroužku v Bělé pod Bezdězem, který pořádá naše místní organizace. O znovu otevření Vás budeme informovat prostřednictvím tohoto Webu.

  Dětem navštěvující tento kroužek vedoucí doporučují opakovat si již probranou látku a dopracovat si pracovní sešity. Informace lze získat na uvedených telefonech jednotlivých vedoucích DRK v Bělé pod Bezdězem a této stránce, kterou budeme pravidelně aktualizovat.

Akce časopisu Rybářství. Tři měsíce předplatného pro děti zdarma!

publikováno: 02.03.2020

Časopis Rybářství mladé rybáře podporuje, proto jim poskytne tři měsíční čísla zdarma. Po uplynutí této doby se můžete rozhodnout, zda svému potomkovi časopis objednáte,

Na prvních 12 měsíců mají děti ještě nárok na 50% slevu (lhůta začíná běžet až po uplynutí čtvrtletního zasílání zdarma). Za roční předplatné byste tedy zaplatili 270 Kč. Další rok se již platí předplatné za plnou cenu, tzn. 540 Kč.

Časopis Rybářství je největším rybářským časopisem v České republice, vychází od roku 1897.

Předplatné můžete objednat čtyřmi cestami:

  1. Vyplněním formuláře níže a zasláním na e-mailovou adresu predplatne@rybar-sro.cz
  2. Po telefonu: +420 778 002 240
  3. Na webových stránkách https://irybarstvi.cz/predplatne/. Do poznámky napište, že se jedná o dítě do 15 let a že máte zájem pouze o čtvrtletní předplatné zdarma.
  4. Vyplněním formuláře níže a zasláním na adresu: Akademická 688/1, 108 00, Praha 10 – Malešice.

Zde vyplňte, vytiskněte a zašlete na výše uvedenou adresu.

Jméno: ……………………………………………………………………….…………………….....................

Příjmení: …………………………….…………………….…………………….…………………...................

Objednáváme pro (jak dítěti doma říkáte): …………………………………………..................

Telefonní číslo: ………………………….…………………….…………………….…………….................

E-mail: ……………………………………………….………………………………………………...................

Adresa: ………………………………………………………………………………………………...............…

Podpisem potvrzuji, že dítě, pro které je časopis objednán, je mladší patnácti let.

Podpis……………………………    V .......................................... dne: ..............................…


Vyhodnocení DRK - školní rok 2018 - 2019

   Od října 2018 se každou středu konaly schůzky dětí se zájmem o rybaření. Se zájmem o krásný koníček, který přináší velkou dávku klidu a odpočinku v přírodě u vody, ale také napětí v podobě zdolávání každého úlovku. Přináší i sportovní a závodní vyžití v průběhu rybářských závodů.
   V letošním školním roce se kroužku pravidelně účastnilo 18 dětí, 10 z nich chodilo do kroužku opakovaně, někteří již třetí rok. Osm dětí s rybařením teprve začínalo, v říjnu přišly na kroužek poprvé a jejich cílem bylo získání prvního rybářského lístku a první povolenky k lovu.
   Schůzky se konaly v klubovně ČRS MO Bělá pod Bezdězem nebo u rybníka Slon. Postupně se malí rybáři seznamovali s názvy ryb, rybářským řádem, co všechno k vodě potřebují a jak se u ní mají chovat, učili se navazovat udice, nahazovat pruty, hráli různé rybářské hry, pracovali s Vodníkovou rybářskou knížkou, sledovali rybářská DVD a na jaře se přesunuli k rybníku, aby si vyzkoušeli chytit svou první rybu.
Praktická výuka lovu u rybníka pokračovala velmi zdařile a děti své úsilí směřovaly k vrcholu kroužku, kterým je každoročně úspěšné absolvování testu rybářských znalostí, získání povolenky a účast na rybářských závodech. I letos všichni složili test úspěšně a stali se z nich rybáři. Na rybářských závodech poté zúročili své dovednosti v lovu a odnesli si nějakou z připravených cen.
Všem blahopřeji k dosaženým výsledkům a doufám že se budeme často potkávat u rybníka.

Do fotogalerie DRK jsme vložili pár fotografií z praktických dovedností. Více Zde.

"Petrův zdar"

Jakub Tošovský, Jiří Hofta, vedoucí DRK
                                   DRK - Jarní část výuky započala

   Čas plyne jako voda a to platí dvojnásob ohledně přípravy mladých rybářů v, kteří navštěvují dětský rybářský kroužek v Bělé pod Bezdězem. Vždyť za nedlouho jsou dětské rybářské závody a právě na těchto závodech mají mladí budoucí rybáři ukázat co se v kroužku naučili a jak obratně dokáží manipulovat s udicí a rybou, kterou uloví. Vedoucí mají plné ruce práce a právě v těchto dnech probíhá na rybníku Slon praktická výuka. Přečtěte si dále co o dosavadním průběhu kroužku píší samotní vedoucí a dále se podívejte do Fotogalerie Zde na pár záběrů jak to jde těm nejmenším rybářům.

Příspěvek vedoucích :

   Zimní období, které jsme strávili v klubovně, bylo završeno 3. dubna 2019 otestováním znalostí dětí, které se chtějí stát rybáři. Ti co rybářský lístek již mají, si zkusili, jestli své znalosti nezapomněli. Všichni poznávačku ryb a testové otázky, týkající se rybářského řádu, zvládli úspěšně.

   Další schůzky kroužku již budou probíhat u rybníka Slon a budou zaměřeny na osvojení si praktických dovedností, potřebných pro samotný rybolov.

   10. dubna jsme se sešli v hojném počtu, nejprve jsme navázali pruty a pak se věnovali lovu na položenou, čekali jsme na nějakého pěkného kapříka. To se dětem nakonec povedlo a dva šupináči se podívali na břeh. Někteří zkoušeli i lov na plavanou, ale díky silnému větru to nebylo jednoduché, přesto se povedlo chytit jednoho okounka.

Fotogalerie s pár snímky, naleznete Zde.

Vedoucí kroužku J.T. a J.H.

DRK - Zimní část přípravy

   V minulém článku jsme Vám čtenářům a příznivcům dětského rybářského kroužku slibovali, že se zeptáme vedoucích, co čeká mladé budoucí rybáře v nadcházejícím období.    Dle vyjádření vedoucích se děti připravují pilně v teple místní klubovny a to zejména v teoretické části, jako je poznávání ryb, vodních rostlin a živočichů, seznamování se z rybářským řádem a podobně. Zimní část výuky je právě přizpůsobená jednotlivým tématům, kdy vedoucí vysvětlují dětem co se v zimním období děje ve vodě, případě pod ledem a proč je důležité se starat o rybí osádku i v zimě tak, aby s příchodem jara osádka rybníků a řek byla v dobré pohodě a bez velkých úhynů a škod. V tom dle vyjádření vedoucích je velice nápomocná také Vodníkova rybářská knížka, která je vedena našim územním svazem jako pracovní sešit a pro děti je velice přínosná. Co se týká teorie, děti neustále procvičují vázání háčků, různé druhy montáží a podobně. Vycházek k rybníku v zimním období již moc nebude, ale s příchodem jara se k vodě děti dostanou mnohem častěji, říká vedoucí přítel Jakub Tošovský.   Kroužek není jen samá výuka, ale vedoucí se snaží také děti zapojit do různých kolektivních her. Například rybářské pexeso či rybářský kufr. Velmi oblíbenou činností je také sledování rybářských film. Klubovna je vybavena slušnou technikou a tak o zábavu není nouze.Ve středu proběhne vánoční besídka, na kterou je pozván předseda naší organizace přítel Dušan Hýbner.

   Nadále budeme sledovat činnost kroužku a přinášet Vám zajímavosti jak si mladí rybáři vedou. A co jim popřát do nového roku? Ať se jim dobře daří, zájem o rybolov je neopustí a mají pěkné zážitky u vody.


 

DRK končí svou podzimní část - Co přinese zimní část?

   Další pravidelné schůzky DRK proběhly 21. a 28. listopadu 2018. Hlavními tématy kroužku byly rybářský řád a poznávání různých druhů ryb. Tyto pro mnohé nezáživné činnosti oživujeme soutěží o magnetky s obrázky ryb, ti nejlepší už mají doma pěknou sbírku. Ve chvílích volna děti hrají pexeso, navazují háčky, trénují poznávačku ryb a malují si. Co budou dělat děti v zimní části se zcela jistě dozvíte. Zeptáme se vedoucích a přineseme Vám pár informací v následujícím článku z prostředí DRK. Prozatím se můžete podívat do fotogalerie na pár snímků, které naleznete Zde.

Příští schůzka opět ve středu.
Jakub Tošovský a Jiří Hofta, vedoucí kroužku

Podzimní rybářský kroužek jede naplno

   Dne 14. listopadu 2018 se konala další schůzka rybářského kroužku v naší klubovně. Nejprve jsme pracovali s Vodníkovou rybářskou knížkou. Děti hledaly v rybářském řádu nejmenší lovné míry ryb v mimopstruhových (MP) revírech a povídali jsme si o změně doby lovu na MP revírech. Poté následovala soutěž v poznávání ryb, soutěžilo se o magnetky s obrázky ryb a nakonec jsme trénovali navazování háčků. Někteří již tuto dovednost zvládají velmi dobře, ale jen trénink dělá mistry, takže příští setkání budeme pokračovat. Podívejte se do fotogalerie na pár snímků, které naleznete Zde.

Další schůzka opět ve středu příští týden.

Jakub Tošovský a Jiří Hofta, vedoucí kroužku

Rybářský kroužek ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem
   Ve středu 24. 10. 2018 se konala další pravidelná schůzka DRK. Bohužel počasí už není tak pěkné, abychom strávili 2 hodiny u rybníka, tak jsme se přesunuli do naší rybářské klubovny. Kroužek byl rozdělen na 2 půlky. První hodinu jsme si povídali o svazovém rybolovu, o revírech a jejich rozdělení. Rozdali jsem si nové vodníkovi pracovní sešity, pexesa a omalovánky. Pracovní sešity jsme si podepsali a hned splnili první vodníkův úkol, vymyslet mu jméno a vybarvit ho. Ještě jsme stihli podle pexesa najít a pojmenovat ryby na deskách sešitu. A tu druhou hodinku mají děti volnější, aby si na kroužku také mohly pohrát, mrknout se do Rybářství, podívat se na rybářská videa (tentokrát zvolily sumce) a namalovat si nějakou pěknou rybku

Další kroužek bude zase příští středu, podle počasí buď u rybníka, nebo v klubovně.

           
Jakub Tošovský a Jiří Hofta, vedoucí kroužku
                  Rybářský kroužek ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

   Ve středu 17. října proběhla další schůzka rybářského kroužku. Počasí je stále krásné, a tak jsme vyrazili podruhé k rybníku Slon. Tentokrát jsme si povídali a věnovali se lovu na přívlač a feeder.

   Třpytky statečně rotovaly vodou, někdy i na stromech,  špičky feederu se skoro nezastavily, ale bohužel se nám zatím nedaří proměnit záběry v úlovek, který by se mrknul na břeh.

V příštích návštěvách budeme zdokonalovat naše rybářské umění a budeme se snažit chytit nějaké rybky.

Více fotek naleznete ve Fotogalerii Zde.

Jakub Tošovský a Jiří Hofta, vedoucí kroužku


 

Rybářský kroužek ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

   S novým školním rokem začal dětský rybářský kroužek i v Bělé pod Bezdězem. První schůzka proběhla 3. října v naší rybářské klubovně na Střeláku. Seznámili jsme se s novými členy, s náplní kroužku, hráli hry a malovali si.

   Druhá schůzka kroužku už se konala u rybníka Slon, počasí nám vyšlo náramně, ale aktivita ryb nebyla moc velká. Než jsme ale nahodili pruty do vody, povídali jsme si o způsobech lovu, o tom co musíme k vodě nosit a jak se u ní máme chovat. Potom si děti namíchaly krmení, rozdělili jsme červy, biče, návazce a přesunuli se na místa k lovu. Splávkům se pod vodu moc nechtělo a záběry od plotic přicházely spíše sporadicky. Přesto se nám nakonec povedlo několik plotiček chytit. A kluci kteří chodili na kroužek už minulý rok, zkoušeli ulovit na přívlač nějakého dravce,  i to se nakonec povedlo a na břeh se podívala jedna z místních štiček.

Dokud bude počasí příznivé, budeme se scházet u rybníka a pokoušet se ulovit co nejvíce druhů ryb.

Více fotek naleznete ve Fotogalerii Zde.

Jakub Tošovský a Jiří Hofta, vedoucí kroužku
Sdělení všem našim členům a rodičům dětí, které navštěvují DRK

Vážení členové naší místní organizace,

dovolujeme si Vás informovat, že na základě nařízení Evropského parlamentu vstupují v platnost nové zásady ochrany a zpracování osobních údajů (GDPR). Informace, které jste nám poskytli v souvislosti s vaším členstvím v Českém rybářském svazu jsou zpracovávány a chráněny dle platné legislativy vstupující nově v platnost. Podle manuálu ČRS byla vypracována Směrnice a nové formuláře.

Věnujte pozornost a seznamte se prosím s těmito dokumenty:

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ         

Souhlas člena se zpracováním osobních údajů                        

Rozšířený souhlas se zpracováním osobních údajů               

Přihláška za nového člena                                                           

Všechny dokumenty ohledně GDPR jsou k dispozici k nahlédnutí v klubovně MO.

                                                                                                                                                           Jednatel MO Ing. Miroslav NEUMAN


 

Povolení lovu v rámci výuky DRK

   Hospodář pro potřeby dětského rybářského kroužku povoluje rybolov v revíru 411 005 Bělá 1 podrevír 1. Slon v době zákazu lovu všech druhů ryb od 16. 3. do 30. 4. 2017.

Zápis z jednání výboru č.4/2017 ze dne 22.03.2017
Ohlédnutí se za dětským rybářským kroužkem

   Dětský rybářský kroužek při místní organizaci v Bělé pod Bezdězem má již dlouholetou tradici. Díky podpoře výboru a hlavně úsilí vedoucích se daří u dětí vzbuzovat zájem o tuto volnočasovou aktivitu a pořadatelé doufají, že zájem o rybářství děti neopustí a rozšíří tak řady místní organizace a tím i svazu jako takového. Kroužek započal v měsíci říjnu loňského roku a dle vyjádření hlavního vedoucího přítele Tošovského se děti k vodě díky počasí takřka nedostali a čas tak trávili především v klubovně, kde se učili zejména teorii a praktickým dovednostem, jako jsou například návazce a podobně. Doufejme, že počasí v jarních měsících již dovolí natěšeným dětem vyrazit na praktickou část k rybníku Slon. Podívejte se do fotogalerie, kde jsme pro Vás zveřejnili to, co děti na schůzkách dělají a také jakou zábavu pro děti připravují jejich vedoucí.


 

Dětský rybářský kroužek MO ČRS Bělá pod Bezdězem

    Od října 2017 začaly děti, které by se chtěly stát rybáři, navštěvovat rybářský kroužek pod záštitou MO ČRS Bělá pod Bezdězem. Každé pondělí se scházíme v místní rybářské klubovně. Počasí nám zatím nedovolilo sejít se u rybníka Slon.

   Kroužek pravidelně navštěvuje 19 dětí, některé již kroužek navštěvovaly minulý rok, některé přišly v říjnu na kroužek poprvé.

   Učíme se poznávat ryby, nahazovat, namalovali jsme spoustu obrázků, učíme se navazovat háčky, postupně se probíráme rybářským řádem, povídáme si o tom, jak se chovat u rybníka, jak zacházet s ulovenými rybami a co potřebujeme s sebou k vodě.   Před Vánoci jsme měli vánoční besídku, na které mladí rybáři ozdobili stromeček a rozdali si dárky, které pod ním měli připravené. V lednu se zase vrátili k nácviku navazování a učení se nových věcí týkajících se rybářského řádu. Až sleze sníh, roztaje led na rybníku a počasí bude trochu přívětivější, navážeme pruty a vypravíme se k rybníku. Budeme se věnovat lovu na plavanou a položenou. Máme připravené biče s malými splávky a budeme trénovat na rybářské závody, kterými bude letošní kroužek zakončen.

Jakub Tošovský, Marek Braslavec, Jiří Hofta - vedoucí DRKDětský rybářský kroužek funguje

   Od vedoucích se webu opět podařilo získat pár informací o tom,  jak funguje dětský rybáčský kroužek, kolik dětí do kroužku chodí  a co mladé rybáře čeká. Připravujeme také emisi fotografií, kterou zveřejníme ve fotogalerii na těchto stránkách. O zveřejnění Vás budeme informovat. A co nám o kroužku napsal hlavní vedoucí si můžete přečíst zde:

   Od října 2016 začaly děti, které by se chtěly stát rybáři, navštěvovat rybářský kroužek pod záštitou MO ČRS Bělá pod Bezdězem. Každé pondělí se podle počasí scházely buď u rybníka Slon, nebo v místní rybářské klubovně. Kroužek pravidelně navštěvuje 14 dětí, některé již kroužek navštěvovaly minulý rok, některé přišly v říjnu na kroužek poprvé. U rybníka jsme se věnovali lovu na plavanou, na biče a malé splávky děti nachytaly spoustu plotic a cejnů.

  

   Když se už nedalo jít k rybníku, začali jsme chodit do klubovny. Učíme se poznávat ryby, nahazovat, namalovali jsme spoustu obrázků, učíme se navazovat háčky, postupně se probíráme rybářským řádem, povídáme si o tom, jak se chovat u rybníka, jak zacházet s ulovenými rybami a co potřebujeme s sebou k vodě. Před Vánoci jsme měli vánoční besídku, na které mladí rybáři ozdobili stromeček a rozdali si dárky, které pod ním měli připravené. V lednu se zase vrátili k nácviku navazování a učení se nových věcí týkajících se rybářského řádu. Až sleze sníh, roztaje led na rybníku a počasí bude trochu přívětivější, opět navážeme pruty a vypravíme se k rybníku.

Jakub Tošovský, Marek Braslavec, Jiří Hofta - vedoucí DRK


 

DRK bude mít svůj závod

   Nejméně osm dětí, které navštěvují dětský rybářský kroužek (DRK) v Bělé pod Bezdězem (ti nejzkušenější) se zúčastní dne 30. dubna 2016 samostatného závodu v rámci 10. ročníku veřejného závodu pod názvem "Bělský kapr".
Tato akce se podařila prosadit vedoucím kroužku na výborové schůzi dne 14. dubna 2016 a výbor nakonec vydal souhlas pro uskutečnění tohoto mimořádného závodu pro DRK. Jedná se především o děti, které pojedou na závody v Příbrami, které se konají 21. května 2016 a tato příležitost je pro děti vhodnou akcí k seznámení se z průběhem podobných závodů, kterých se děti budou zúčastňovat.
   Aby závod byl opravdový, má také své pravidla a podmínky, tak jako každý jiný závod. Takže děti budou závodit pouze na Malém rybníku Slon. Závod je určen pouze pro děti navštěvující DRK v Bělé pod Bezdězem, zejména pro ty děti, kteří pojedou na závody do Příbrami. Závod má svůj závodní řád a Ředitelství závodu. Doporučujeme, aby závodníkům dělal doprovod někdo z rodičů, nebo kamarádů starších 15-ti let.
   Závodníkům se budou věnovat vedoucí DRK. Závod je dvoukolový a harmonogram je obdobný jako pro závodníky 10. ročníku veřejného rybářského závodu "Bělský kapr" s tím, že prezentace závodníků proběhne samostatně a to od 07:00 a závod bude zahájen pro DRK od 07:30 hodin. Další časy harmonogramu jsou stejné jako pro závodníky na rybníku "Velký Slon" s tím, že ukončení a vyhlášení výsledků proběhne 30 minut před ukončením hlavního závodu.
   Co děti z DRK mohou očekávat? Zejména atmosféru a dění na takovém velkém závodu jakým je " Bělský kapr". Lov na rybníku "Malý Slon", bude pro děti velice atraktivní, neboť nedávno zde bylo vysazeno spoustu velkých kaprů (o tom jsme již na stránkách psali). Pro děti jsou připraveny ceny a diplomy a vyhlášení proběhne samostatně po skončení závodu. Přítomný fotograf bude pořizovat snímky úlovků, které děti ulovili. Na našem webu z této akce zveřejníme výsledky a článek o průběhu závodu. Podrobný harmonogram zveřejníme Zde.

Závodní řád Zde:   Ředitelství závodu Zde:   Harmonogram závodu Zde:


Praxe DRK na rybníku Slon

   Dětský rybářský kroužek se sešel dne 29.března 2016 u rybníka SLON, přišly hlavně děti které se zúčastní  rybářských závodů v Příbrami, aby se pod vedením instruktora Jakuba Tošovského něco naučily a na závodech se jim dařilo.

   Chytalo se na malém Slonu, kam byly nasazeny kapři. Na začátku se kapříkům na háčky moc nechtělo, ale stačilo do vody hodit trochu kukuřice a hladoví kapříci se pustili i do kukuřice co byla napíchnuta na háčcích prutů dětí. Některé děti jako třeba Péťa Pantlík  poprvé chytly rybu a za pomocí Jakuba Tošovského ji zdatně vytáhly na břeh. Podařilo se chytit i jednu štiku, kterou za velké radosti vytáhl Adam Trojan , byla to jeho první štika. Odpoledne se vydařilo a děti se už těší na 11.dubna 2016, kdy se zase sejdou u rybníka.

Podívejte se do fotogalerie, kde jsme zveřejnili pár záběrů z výuky. Fotogalerie ZDE.

Ladislav Měšťan a Marek Braslavec

SÚS pořádá letní tábor pro děti

   ČRS, z. s., Středočeský územní svaz, konkrétně odbor mládeže, pořádá letní tábor pro děti, který se uskuteční ve dnech 6. – 13. 8. 2016 v rekreačním zařízení Ludmila, Roztoky u Křivoklátu 149/53, okr. Rakovník (GPS: 50.0225744N, 13.8590306E).

 Zúčastnit se mohou děti ve věku 8 – 15 let.
Ubytování hotelového typu 2 až 4 lůžkové pokoje včetně sociálního zařízení.
Cena za pobyt: 1900,- Kč/ platba v hotovosti, anebo fakturou nejpozději do 1. června 2016! (vzhledem k časové náročnosti a nutnosti vše zařídit před zahájením tábora nebude na platby po tomto datu brán zřetel a zájemce bude nahrazen – pokud nebude dohodnuto jinak).
Přihlášky zasílejte poštou na adresu sekretariátu SÚS nebo elektronicky na hlavního vedoucího tábora:  mladez.sus@seznam.cz.
Kontakty na vedoucí tábora: hlavní vedoucí – Alena Jandourková 725 724 281, Jiří Eichler 777 172 067
Více informací, včetně přihlášky, najdete zde ⇒ Info a přihláška na tábor – SÚS 2016.


Děti z DRK trénují nasucho

   V pondělí 14. března 2016 se dětský rybářský kroužek sešel v klubovně místní organizace Bělá pod Bezdězem. Počasí bylo vcelku pěkné. Pro děti byl připraven  program venku. V klubovně se děti naseděly již dosti.

   Do kroužku přišlo dvanáct dětí, a všichni byly rádi, že nemusí sedět v klubovně a mohou si zkoušet s prutem nahazovat a trefovat se na cíl. Starším dětem to docela šlo, menší děti se ještě musejí učit. Ale to se časem samo podá. Ve fotogalerii přinášíme pár záběrů z této akce. Více Zde.

A závěrem UPOZORNĚNÍ pro členy dětského rybářského kroužku a rodiče!!!!

Příští dětský rybářský kroužek se uskuteční v ÚTERÝ 29. března 2016. V případě špatného počasí, DEŠTĚ se sejdeme v KLUBOVNĚ MO.  Pokud pršet nebude, tak se sejdeme v 15:30 hodin u rybníka SLON.

Ladislav Měšťan a Marek Braslavec


                     DRK - od teorie k praxi

   V týdnu od 29. února. 2016 do 5. března 2016 se "Dětský rybářský kroužek" (DRK) sešel mimořádně celkem třikrát. V pondělí a ve středu v klubovně a v sobotu u rybníka Slon.
   V pondělí přišel za dětmi přítel Jakub Tošovský, který jezdí na rybářské závody, aby je seznámil, jak to na rybářských závodech probíhá.
   Pro velký úspěch přišel za dětmi přítel Jakub Tošovský i ve středu a pomohl dětem připravit rybářské pruty na první vycházku k rybníku Slon.
Ta se konala v sobotu 5. března 2016 za docela chladného počasí. To dětem ale nevadilo, byly rádi, že jsou konečně u vody a můžou si zachytat. Bylo chladno, ryby nebraly, podařilo se chytit aspoň jed

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Stránka emailem


Výsledky ankety
Revíry SÚS
Mimopstruhové revíry.

Pstruhové revíry.
Přihlásit
Jméno:
Heslo:

Předpověď počasí

Předpověď použita z webu společnosti METEOPRESS.
-----------------------------
ČHMÚ - radarová data
Předpov. povodňová služba
Podporujeme
ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

ČRS, z.s., Středočeský územní svaz

Rybářský týdeník na Facebooku

JIMI TOOLS