Dnes je Sobota, 20. července 2024   06:37:44Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav.   Dle příjmenáře: Tuček

Minikalendář
Minulý měsícČerc 2024Příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Dnes
Spřátelené organizace
MO ČRS Mladá Boleslav
MO ČRS Mnichovo Hradiště
MO ČRS Bakov nad Jizerou
MO ČRS Benátky nad Jizerou
6.základní škola: Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
1.PTS Táborník Mladá Boleslav
Mateřská škola Březinka
Skautské středisko Svornost
Partneři
Středočeský kraj
Český rybářský svaz
ČRS - Středočeský územní svaz
MÚ Bělá pod Bezdězem
MS Polygrafie s.r.o.
CITY-MB, s.r.o.
ATMOS
Rybářské potřeby Křepelka
Rybářské potřeby U pytláka
Tom Crystal
Spřátelené weby
Nachytáno s Kaudíkem
Rybářské závody
Stále na rybách - ryby a rybaření
Rybaření ve Španělsku
Rybářský žebříček

Dětský den se Slonem v Bělé pod Bezdězem

   Ještě se děti ani nestačili uklidit rybářskou výbavu a ceny, které obdrželi a již vodník zahajoval dětský den se Slonem. V tu dobu již okolí rybníku se plnilo návštěvníky a zejména dětmi, které se přišli zúčastnit odpolední části programu. Dušan Hýbner již tradičně v roli vodníka se takřka nezastavil a všem dětem vydával soutěžní lístky. Ty děti po absolvování všech soutěží odevzdali a za odměnu jim byl vydán připravený balíček. Ten jako vždy obsahoval nějakou tu hračku, reklamní předměty a nějakou tu sladkost, která přišla určitě vhod. A kolik že nakonec přišlo dětí? Vodník vydal celkem 324 lístků, což byl opět rekord za celou dobu konání dětského dne se Slonem.

   Organizátorům dětského dne se povedlo připravit spoustu atraktivních stanovišť. Mezi ty nejatraktivnější patřili zejména stanoviště s ukázkou hasičské techniky přímo v akci, kterou zabezpečili hasiči z Bělé pod Bezdězem, dále pak Airsoftová střelnice se střelbou na terč, projížďka na lodičce po rybníku. Skauti z organizace Svornost v Bělé pod Bezdězem připravili stanoviště s volnočasovou lukostřelbou a tak jako u Airsoftu, tak i na tomto stanovišti se tvořili dlouhé fronty, než přijde na děti řada. Čert dohlížel nad soutěží v rychlosti zatloukání hřebíků do špalku a poznávání ryb, které neodmyslitelně patří k dětskému dni u rybníku Slon, si nenechalo ujít takřka žádní dítko. Vyjmenovat zde všechny soutěže je na dlouho. Raději se podívejte do fotogalerie (Fotogalerie Zde), jak si děti vedli.

   Nezapomnělo se ani na ty nejmenší děti. Pro ty bylo připraveno stanoviště s pohádkovými bytostmi a děti plnili různé úkoly. Škoda jen že nebylo na soutěže více času, protože od 16-ti hodin započal hlavní program a u lukostřelby, malování na obličej a Airsoftu neustále děti čekali, až na ně přijde řada. Přesto hlavní program započal a Tyranosaurus Rex (Fotogalerie Zde)přišel v doprovodu krotitele mezi diváky. Devadesátiminutový program plný informací ukázek a focení započalo. Podívejte se do „Fotogalerie“, kde naleznete, jak to na dětském dnu se Slonem v Bělé pod Bezdězem vypadalo. (Krátké video Zde.)

Opět musíme poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se tato nádherná akce nemohla uskutečnit. Poděkování patří také starostce Bělé pod Bezdězem paní Jitce Tošovské, byla přítomna a pomohla při losování a předávání cen dětem. Dále pak musíme poděkovat všem organizátorům a dobrovolníkům, kteří se podíleli na realizaci soutěží.

Závěrem co napsat? Snad jen, že se můžeme těšit na nadcházející Dětský den a přemýšlet s čím novým rybáři z Bělé pod Bezdězem se pochlubí a pro veřejnost připraví. Na zamyšlenou určitě stojí i to jak do budoucna rozvrhnout soutěže, aby na tak omezeném prostoru nedošlo k tlačenicím a časově se dalo zvládnout vše, co je pro děti připraveno. Nebude to lehký úkol, ale z kvality a atraktivity programu nechtějí bělští rybáři slevovat.

          

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Stránka emailem


Nadcházející události
Žádné události
Výsledky ankety
Revíry SÚS
Mimopstruhové revíry.

Pstruhové revíry.
Přihlásit
Jméno:
Heslo:

Předpověď počasí

Předpověď použita z webu společnosti METEOPRESS.
-----------------------------
ČHMÚ - radarová data
Předpov. povodňová služba
Podporujeme
ČRS, z.s., MO Bělá pod Bezdězem

ČRS, z.s., Středočeský územní svaz

Rybářský týdeník na Facebooku

JIMI TOOLS